Angelo bianco – nowa marka na rynku ślubnym

WEDDING | 2019, 02, 07

Angelo bianco to młoda, prężnie rozwijająca się marka w modzie ślubnej z nowymi pomysłami i nową technologią. Idealny krój, idealne szycie i przystępna cena to główne priorytety zespołu. Suknie szyte są z europejskich tkanin, ozdabiane ręcznie, dekorowane szklanymi, włoskimi i czeskimi koralikami oraz oczywiście kryształami Swarovskiego.

Każda suknia jest stworzona specjalnie dla Ciebie, zatem będziesz czuła się całkowicie usatysfakcjonowane. Możesz bez końca rozmawiać o marce „Angelo bianco”, ale trafnie podejmij właściwą decyzję, a my zapewniamy, że nie znajdziesz dla siebie lepszej sukni. www.angelobianco.pl    www.facebook.com/angelobiancosuknieslubne

Zapraszamy na nasze stoisko na targach.

 

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa