anna sarnowska

Anna Sarnowska – projekty sukien inspirowane marzeniami Panien Młodych

WEDDING | 2019, 01, 21

„Świetna sukienka może sprawić, że będziesz pamiętać, co tak naprawdę jest piękne w życiu” – Rachel Roy 

Niewątpliwie ślub jest jednym z najpiękniejszych chwil w naszym życiu, a wyjątkowa suknia ślubna może sprawić, że ten niezwykły dzień będzie jeszcze piękniejszy. Tym bardziej, jeśli jest wykonana z sercem, projektowana z pasją i inspirowana marzeniami przyszłej Panny Młodej  tak jak suknie ślubne sygnowane nazwiskiem Anna Sarnowska – suknie dopracowane w każdym detalu. Niesztampowe projekty sukien, które powstają pod czujnym okiem projektantki  charakteryzują się wysublimowanym, modnym krojem, a wykonane są z wyjątkowych materiałów i oryginalnych koronek.

Filozofią marki Anna Sarnowska jest to, aby każda Panna Młoda na swoim weselu czuła się pięknie, oryginalnie, zmysłowo i kobieco.  Dlatego też  słuchamy uważnie uwag na temat krojów sukien i proponujemy takie zmiany w naszych modelach, aby wspólnie stworzyć „tą jedyną”. Dla Panien Młodych, które nie odnajdą swojej wymarzonej sukni z pośród dostępnych modeli, proponujemy  osobiste spotkanie z projektantką Anną Sarnowską i stworzenie indywidualnego, niepowtarzalnego  projektu, który w 100% spełni oczekiwania.

Specjalnie na Targi Ślubne WEDDING 17 lutego 2019 PGE Narodowy przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę, promocje i rabaty !!! – koniecznie odwiedź nasze stoisko.

Zapraszamy serdecznie do naszego Anna Sarnowska Studio, gdzie każdą Pannę Młodą otoczymy profesjonalną opieką stylistki ślubnej, która pomoże wybrać suknię, dobrać dodatki i stworzyć całą stylizację. Staramy się, aby wizyta u nas była przyjemnością – miłym spotkaniem, często w gronie najbliższych Pannie Młodej osób oraz aby wybór sukni ślubnej był podyktowany głosem serca, a nie koniecznością. Do zobaczenia!

 

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa