Autorska kolekcja Atelier MC Premium – po raz pierwszy na Targach Ślubnych Wedding – PGE Narodowy 09.10.2022

WEDDING | 2022, 06, 21

MC Premium wedding – Kolekcja Pure Art

Sztuka i moda to dziedziny ciągłej ekspresji twórczej. Sztuka jest wolna od wszelkich ograniczeń, moda jest dostosowana do wymagań szybko rozwijającej się branży i potrzeb klientów.

MC Premium wedding to linia ekskluzywnych sukien ślubnych należąca do marki MC Premium. Jej twórczynią jest krakowska bizneswoman – Monika Chwajoł, która od lat prężnie prowadzi swoje biznesy w branży transportowej i budowlanej, a od kilku sezonów rozwija swoją markę modową. Łączy tym samym pasję do mody z umiejętnością sprawnego prowadzenia firmy i zarządzania Zespołem. Projekty Jej autorstwa powstają wspólnie z Zespołem projektowym zlokalizowanym w Krakowie.

Kobiety MC Premium są odzwierciedleniem subtelnej elegancji i wyrafinowanego gustu. Potrafią bawić się modą, łącząc ze sobą klasykę i oryginalny styl. Marka podkreśla ich indywidualizm i różnorodność za pośrednictwem czterech linii: Wedding, Woman, Men i Kids. Brand nie zapomniał również o akcesoriach takich jak biżuteria, buty czy torebki.

Misją marki jest tworzenie z pasją i w poczuciu piękna. Kolekcja PURE ART. jest indywidualną interpretacją mody ślubnej MC Wedding w odniesieniu zarówno do klasyki jak i panujących trendów. Najwyższej klasy materiały, idealne wykończenia, autorskie rozwiązania konstrukcyjne czy wyszukane koronki- to wszystko czyni z kolekcji prawdziwe dzieła sztuki. Projektując suknie marka myśli zarówno o estetyce jak i o funkcjonalności produktu. Suknia ślubna powinna być zdaniem marki zarówno elegancka, ale też wygodna i trwała, stąd też użycie wysokiej jakości materiałów sprowadzanych z różnych zakątków świata, m.in Włoch, Francji, Hiszpanii. W kolekcji znajduje się kilkanaście sukien począwszy od modeli minimalistycznych, po bogato zdobione. www.mc1978.comKUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa