Bądźcie piękni w najpiękniejszym Waszym Dniu – zrealizujcie marzenia z ekspertami z AFRODYTA Expert of Beauty

WEDDING | 2019, 02, 07

Przed Tobą  Najpiękniejszy Dzień w Twoim Życiu ? To Ty tego dnia musisz być Najważniejsza ❤️ Najpiękniejsza ❤️ Najszczęśliwsza ❤️ A my wiemy jak sprawić byś była Najpiękniejszą Panną Młodą!

W Salonie AFRODYTA Expert of Beauty, dzięki wieloletniemu, bogatemu doświadczeniu, oferujemy szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało. Dobieramy takie rozwiązanie i technologie, które przynoszą najbardziej oczekiwane i spektakularne efekty. Pomagamy poprawić wygląd twarzy, szyi, dekoltu oraz całego ciała.

POWIEDZ NAM O CZYM MARZYSZ, A MY TO DLA CIEBIE ZREALIZUJEMY

BEAUTY WEDDING GUIDE – to indywidualna oferta tworzona zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami Pary Młodej. Pamiętaj, że im wcześniej się poznamy, tym lepiej opracujemy Twój chronologiczny plan upiększający. Z wielką radością zajmujemy się też Panem Młodym, Świadkami czy Druhnami i Drużbami oraz Rodzicami i Rodzeństwem Państwa Młodych.

Odwiedź nasze stoisko na targach i uzyskaj porady od ekspertów. Specjalnie na targi przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę, promocję i rabaty! Zapraszamy afrodytasalon.pl

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa