BURLESKA W KORONIE!

WEDDING | 2016, 11, 09

Burleska to połączenie tańca z teatrem, podszyte nutką erotyzmu…
Pin Up Candy to najjaśniej świecąca gwiazda na polskiej scenie burleski. W tym roku
w Moskwie wygrała tytuł Królowej Klasycznej Burleski, oczarowując jury konkursu burleski podczas Miss Burlesque Russia 2016!

pin-up-candy_4
Pin Up Candy, to najbardziej dynamiczna performerka klasycznej burleski z ponad sześcioletnim doświadczeniem scenicznym. W swoich zmysłowych i uwodzicielskich występach łączy tajemniczość lat dwudziestych ze wspaniałą słodyczą pięćdziesiątych. Jej profesjonalne pokazy powaliły na kolana nie tylko jury programu Mam Talent,
ale też widzów w kraju i za granicą. Okrzyknięta Królową Polskiej Burleski występowała podczas Sylwestra z TVN 2015, zgarniając największą publiczność podczas pokazu burleski w Polsce. Ambasadorka tego stylu — jako pierwsza Polka prezentowała burleskę na pokazach w Paryżu czy Berlinie. Jest ulubienicą korporacyjnego świata wystawiając najbardziej pożądane show burleski z gigantycznym kieliszkiem szampana.
Zdobycie korony podczas Miss Burlesque Russia 2016 jest ogromnym osiągnięciem w świecie performerów burleski, tym bardziej, że festiwal w Moskwie gromadzi niebywale utalentowanych artystów z całego świata.
Pin Up Candy, to najbardziej dynamiczna performerka tego stylu. Sztuki tańca uczyła się
od najmłodszych lat (w wieku siedmiu lat rozpoczęła współpracę z jednym z najbardziej znanych polskich zespołów piosenki i tańca). Uczyła się wielu stylów, których znajomość wykorzystuje obecnie na scenie. Samodzielnie opracowuje choreografie oraz stroje i scenografie do swoich pokazów. Uważana jest za najegzotyczniejszą performerkę burleski w Polsce, z pośladkami okrągłymi jak księżyc w pełni.
Pin Up Candy swoją pasję przekuła w sposób na życie. Prowadzi warsztaty kulinarne dotyczące sposobu przyrządzania potraw w stylu pin up, konsultacje z makijażu i strojów oraz sposobu ubierania w stylu burleski, a także przygotowuje panny młode do krótkich występów burleskowych, które stanowią oryginalny prezent dla przyszłych mężów. Wieczory panieńskie z burleską stają się kultowe. Ponieważ burleska stanowi połączenie tańca
z teatrem, Pin Up Candy opracowała specjalną choreografię, która uświetnia weselne zabawy, wprowadzając niezapomniany nastrój.

Kontakt:
Agnieszka Wójcik
Shi Communication
kom. 506 154 100
email: agnieszka@shicommunication.plMAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa