Bzzyk Band zaprasza na koncerty na żywo!

WEDDING | 2021, 09, 19

Zespół muzyczny Bzzyk-Band od wielu lat specjalizuje się w oprawie artystycznej wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak: imprezy firmowe, przyjęcia weselne, bale studniówkowe, bale sylwestrowe, bankiety itp. Muzyczne wykształcenie i doświadczenie osób tworzących Bzzyk -Band oraz fakt, iż skupiają w swoich szeregach m.in. wokalistów odnoszących sukcesy w popularnych programach TV takich jak „The Voice of Poland”, „The Wall. Wygraj Marzenia” gwarantuje najwyższą jakość usług podczas przyjęcia. Podstawowy skład zespołu obejmuje 4 osoby: instrumenty klawiszowe, wokalistka, wokalista-konferansjer/wodzirej, saksofon. Zespół gra bardzo szeroki repertuar i dostosowuje go do potrzeb Klienta od jazzu, przez rock, pop, disco po biesiadę. Bzzyk-Band jest laureatem wielu nagród w plebiscytach krajowych.  Zespół występuje na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu kilka opcji:

– DJ/wodzirej/wokalista+ tancerka ( prowadzi zabawy taneczne razem z gośćmi)
– ZESPÓŁ 4-osobowy (instrumenty klawiszowe, wokalistka, wokalista, saksofon)
– Obie opcje możemy rozszerzyć o instrumenty dodatkowe: skrzypce/trąbka, gitara, perkusja.  Oferujemy możliwość połączenia opcji DJ-a z zespołem

Gorąco zapraszamy na nasze stoisko oraz występy na żywo: sobota i niedziela godz. 12: 15 i 15:00

Manager Sylwester Komar – tel. 608 273 595, sylwesterkomar@gmail.com www.bzzyk-band.plMagazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa