Chwalisz Band – zaprasza na swoje koncerty na żywo

WEDDING | 2020, 02, 14

Rodzina, która łączy rodziny

Wesele jest spotkaniem dwóch rodów – różnych temperamentów, doświadczeń, tradycji. To czas zabawy i wzruszeń bliskich osób, świętujących jedyne w swoim rodzaju wydarzenie: Wasz ślub.  Zamów show pełne energii, porywającej muzyki i szalonego tańca!

Gwarancja zaangażowania – Jesteśmy legalnie działającą firmą, a muzyką żyjemy na co dzień, angażując się w granie na 100%. Możesz mieć pewność, że damy z siebie wszystko, by stworzyć na Twoim weselu unikalny klimat!

Jakość muzyki – Używamy renomowany, w pełni profesjonalny sprzęt grający i nagłośnieniowy.

Styl z klimatem – Stroje zespołu podkreślające klimat imprezy: rustykalny, glamour lub boho.

Uczta dla oczu i uszu – Połączenie muzyki z wielopunktowym, klimatycznym oświetleniem.

Autorski sampling – Utwory grane na żywo wzbogacone klawiszowymi samplami.

DJ czy zespół? Już nie musisz wybierać!

W trakcie wesela pierwsze skrzypce gra nie tylko muzyka, ale też estetyka. Dlatego w trakcie naszych występów na scenie jest schludnie jak u DJ’a, a wzmacniacze i miksery są niewidoczne dla gości.

♥ Tylko bezprzewodowy, nowoczesny sprzęt grający i nagłośnieniowy.

♥ Zasięg do 100 m: szaleństwo z muzykami w każdym miejscu na sali.

♥ Mobilność, spontaniczność i perfekcyjna jakość muzyki.

Targach Ślubnych Wedding zapraszamy na koncerty na żywo i na nasze stoisko.

management, CHWALISZ BAND
photo
  

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa