DEKORIALE- szkolenia dekoratorskie online AGNIESZKI WINNICKIEJ

WEDDING | 2021, 09, 27

Dekoriale to platforma e-learningowa, dzięki której wraz z Agnieszką Winnicką i najlepszymi specjalistami z branży florystycznej, dowiesz się „od kuchni” jak tworzyć spektakularne dekoracje na wesela i nie tylko. Uczestnicy targów będą mieli okazję zobaczyć bezpłatnie dwa Dekoriale, zadać pytania i uzyskać specjalną promocję przygotowaną tylko na targi ślubne.

Dla kogo są Dekoriale?

Dla florystów i dekoratorów ślubnych, którzy chcą rozszerzyć swoje portfolio i podnieść umiejętności florystyczne. Kurs 100% online – Poziom średnio-zaawansowany – Minimum 4 nowe Dekoriale miesięcznie.

Czego można się nauczyć w Dekorialach?

  • Jak stworzyć różne patenty dekoracyjne od A do Z.

Każdy Dekorial posiada wideo tutorial, podczas którego nauczysz się krok po kroku danego patentu, a także przepis, w którym znajdziesz informacje na temat kosztów, materiałów i narzędzi potrzebnych do realizacji patentu.

  • (Już wkrótce) Dekoriale marketingowo-sprzedażowe. Czyli jak wycenić projekt, jak zbudować i prezentować swoją ofertę i jak promować się w internecie.

Zobacz zwiastuny dostępnych Dekoriali tutaj: dekoriale.pl/szkolenia

Opinie kursantów:

“Bardzo dużo konkretnych informacji o dekoracjach. Mnóstwo dodatkowych uwag, które są cenne dla każdego florysty. Sporo inspiracji. Warto skorzystać!”  –  Momenty Marzenia Miłość – Pracownia florystyczna Paulina Przybysz”

“Dekoriale są prowadzone przez doświadczoną osobę z rozległą wiedzą – Agnieszka jest świetną prowadzącą.” – Anna Nowakoswka, Kwiaty na torcie.”

“ Jak bym opisała Dekoriale? Na pewno w samych superlatywach! Agnieszka jest normalną kobietą, taką równą babką, która pokazuje informacje od A do Z. Nie leje wody, mówi konkretnie i na temat. Jakość filmików jest dobra, dzięki czemu przyjemnie się je ogląda. Agnieszka daje dużo dodatkowych, przydatnych rad. Bardzo miłym zaskoczeniem jest to, że każdy patent jest pokazany w różnych stylach. Można trafić w każdy gust!” – Kamila Puszko

Więcej opinii znajdziesz tutaj: dekoriale.pl/plany

Agnieszka Winnicka zaprezentuje Dekoriale – swoją nową platformę szkoleniową 03.10.2021 o godz.11:00 

Link to strony newsletter :dekoriale.pl/news

Przy zapisie do newsletter użytkownicy dostają pierwszy Dekorial bezpłatnie oraz 15% zniżkę na każdy abonament.

Więcej o Dekorialach znajdziesz: dekoriale.pl/szkoleniaMagazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa