Diana Walkiewicz – wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju postać na międzynarodowym rynku modowym – na Targach Ślubnych Wedding

WEDDING | 2021, 09, 19

Diana Walkiewicz – polska projektantka, pracująca poza schematami, odkrywcza i odważna. Przez kilka lat entuzjastycznie przebijała się przez drzwi świata mody, by móc zabłysnąć na gwiezdnej scenie, lśnić podczas pokazów i stać się jedną z najjaśniejszych postaci rynku modowego w zakresie projektowania i szycia sukien ślubnych i wizytowych.

Ogromne zaangażowanie, które wkłada w każdy projekt, przekłada się na współpracę z klientkami. One kochają z nią wybierać, słuchać jej rad i tworzyć, a następnie doceniać kolejne dzieła, bo w takich kategoriach należy rozpatrywać kreacje DeVu. Projekty DeVu zachwycają kobiety na całym świecie i cieszą się popularnością podczas gal i pokazów. Zdobyły wiele nagród i podbiły serca publiczności na polskich i zagranicznych wybiegach mody.

Jeśli szukasz kreacji niespotykanej, perfekcyjnie dobranej do Twojej sylwetki, stworzonej z najwyższą starannością, to projekty Diany Walkiewicz są właśnie dla Ciebie  –  oczaruj wszystkich w wyjątkowym dniu własną niepowtarzalną kreacją.

Zapraszamy na pokazy i do odwiedzenia stoiska DeVu Diana Walkiewicz.

DeVu – Twoje Atelier

Czarodziejska magia tego miejsca nie bez powodu przypadła najbardziej wyrafinowanym gustom, poszukujących światowej jakości, wyjątkowych kobiet. Dla tych z Pań, dla których piękno zna swoją wartość, a komfort jest bezcenny otworzyliśmy podwoje naszych inspiracji. Do Waszych stóp składamy w darze wszystko co mamy najpiękniejsze. Cały świat. Świat mody, klasy, dobrego smaku, wartościowych tkanin i dodatków pięknych jak sen. Wypracowaliśmy własne know how. Wiemy jak zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta. Mamy otwarte stocki do zakupu tkanin pełnych niesamowitego wzornictwa między innymi takich marek jak Versace, Dolce&Gabbana, LOUIS VUITTON, czy Philip Plain, z których następnie powstają fenomenalne pomysły i nowe modele kreacji autorstwa projektantki Diany Walkiewicz.

Tkaniny i zdobnictwo

W Atelier znajdują się przykłady dzieł sztuki, które wyszły spod skrzydeł Diany Walkiewicz. W pracowni powstają artystyczne projekty wzorów do naniesienia na koronki zdobione kryształami w Dubaju – samym sercu świata mody, a następnie są wszywane w kreacje DeVu.  Zamawiamy unikalne tkaniny z centrów modowych Europy oraz najdalszych zakątków świata. Pracujemy między innymi na materiałach sprowadzanych z Włoch, Francji a nawet Himalajów. Najpiękniejsze koronki z kolei znaleźliśmy i kupujemy w Nowym Jorku. Ręcznie malowany jedwab – o unikalności tego produktu można mówić wiele, ale najlepiej obejrzeć i dotknąć go u nas. Różnorodne dodatki zamawiamy także z Kairu. Wśród nich znajdują się dodające blasku, lśniące diamentowe kamienie. W gronie poszczególnych projektów króluje zdobnictwo z naturalnych piór. To wszystko i wiele innych niezwykłych produktów można obejrzeć właśnie w Salonie DeVu. 

Możemy być wszędzie

Nagłówek mówi wszystko. Przyjadę do Ciebie gdzie chcesz i kiedy chcesz. Zorganizuje W Twoim domu lub innym wybranym miejscu konsultację w odpowiedni sposób. Dostarczę niezbędne tkaniny, koronki, akcesoria, kamienie i inne zdobienia, byś mogła dokonać odpowiedniego wyboru. Możesz przesłać nam wcześniej Twoje inspiracje znalezione w sieci lub wybrane zdjęcia, abyśmy mogli lepiej przygotować się na pierwsze nasze spotkanie. Kiedy podejmiesz decyzję, obejrzysz materiały, dotkniesz dodatków, zaakceptujesz kroje, my rozpoczniemy prace nad powstaniem Twojej wymarzonej kreacji.

Wirtualny Świat Mody dla Ciebie!

Wprowadziliśmy pilotażowy projekt konsultacji modowych! Zapraszamy Cię na rozmowy i porady naszych konsultantów on-line. Dzięki rozwojowi najlepszych technologii jesteś teraz w stanie skontaktować się z nami w każdych warunkach, o każdej porze, z dowolnego miejsca na ziemi! W trakcie pierwszej rozmowy on-line dowiesz się jak wygląda konsultacja na videoczacie, postaramy się zdecydować wspólnie nad jakimi tematami będziemy pracować i w jakiej formie zrealizujemy ewentualne zamówienia.
To teraz takie proste, by znaleźć się w naszym wirtualnym Atelier.

WSPÓPRACA  ***   SALON FRANCZYZOWYMagazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa