Dj & Lady Sax  i Przyjaciele zaprasza na koncert na żywo

WEDDING | 2021, 09, 25

Dj & Lady Sax  to idealne połączenie muzyki prezentowanej przez Dj-a Wodzireja w towarzystwie utalentowanych wokalistów i muzyków znanych z programów i show telewizyjnych: „Mam Talent” „ The Voice of Poland” „Must be the music” „Jaka to Melodia”.  Dj & Lady Sax to prawdziwi fachowcy w swojej branży. Doświadczeni prezenterzy, Dj – e i konferansjerzy posiadający wieloletnią praktykę w rozgłośniach radiowych, stacjach muzycznych TV jak również  w prowadzeniu imprez firmowych i prywatnych. Ich atut to szeroki repertuar muzyczny, umiejętność reagowania na gusta gości. Projekt  DJ & Lady Sax zapewnia bardzo efektowną oprawę techniczną, nagłośnienie i oświetlenie.

Zapraszamy na nasz występ na żywo! Sobota i Niedziela godz. 13:45!

www.djladysax.pl  e-mail: info@biurkowski tel.  502 -169- 499 #djladysax #biurkowskieventsMagazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa