Ewa Zakrzewska na Targach Ślubnych Wedding PGE Narodowy

WEDDING | 2018, 11, 08

Ewa Zakrzewska ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez „Every Model Magazine” i największe agencje na Wyspach. Karierę modelki plus size zaczynała dziesięć lat temu. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak „Cosmopolitan”, „Viva”, „Gala” czy „KMag” oraz w serwisach zagranicznych „Huffington Post” i „Plus Size Model Magazine”. Jurorka programu Supermodelka Plus Size, finalistka międzynarodowej kampanii Role Model by Panache 2016, nominowana w kategorii debiut Róże Gali 2017, otrzymała nagrodę Debiut Roku magazynu Party 2017. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody, m.in. Gosi Baczyńskiej. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Ewa Zakrzewska, jurorka programu Supermodelka Plus Size, modelka, blogerka – zaprasza na panel 

Panny Młode Plus

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki, na co zwrócić szczególna uwagę? Jak podkreślić zalety sylwetki? Jak wyrównać dysproporcje sylwetki? Trendy w sukniach ślubnych +size.

Jaką bieliznę wybrać do stylizacji ślubnej?

Najczęściej popełniane błędy w stylizacjach ślubnych panien młodych w rozmiarze plus size.

Sesja ślubna, praktyczne porady jak wyglądać dobrze na zdjęciach niezależnie od rozmiaru.

Po panelu zapraszamy na scene główną, gdzie na wybiegu odbędzie się specjalny pokaz sukien ślubnych PLUS SIZE, które specjalnie zaprojektowała RINA COSSACK – pokaz ze specjalnym udziałem EWY ZAKRZEWSKIEJ jurorki oraz JOANNY CESARZ  zwyciężczyni programu Supermodelka Plus Size

 

 

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa