goWEDDI pomaga urzeczywistnić marzenia każdej młodej pary.

WEDDING | 2021, 09, 30

goWeedi to marka stworzona stricte dla branży ślubnej. Jest to piękna kolekcja starannie wyselekcjonowanych mebli i dekoracji  ślubnych przeznaczonych na wynajem.

W asortymencie znaleźć można szeroką gamę wysokiej jakości krzeseł, sof, foteli, stolików po różnego rodzaju dekoracje.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do wedding planerów, przyszłych Par Młodych, a także do miłośników niepowtarzalnych wrażeń estetycznych. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, zapewniając wyjątkową obsługę oraz dbałość o szczegóły.

Uwielbiamy towarzyszyć zakochanym w tworzeniu niezapomnianych historii opowiadanych naszymi meblami.

goWEDDI pomaga urzeczywistnić marzenia każdej Młodej Pary!

  goWEDDI jest partnerem Targów ślubnych Wedding

 

 

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa