hairtalk extensions – długie i gęste włosy

WEDDING | 2019, 01, 30

Długie i gęste włosy będą idealnym dopełnieniem Twojej zjawiskowej kreacji ślubnej. hairtalk extensions to innowacyjna metoda przedłużania i zagęszczania włosów ciesząca się zaufaniem klientek w 52 krajach świata. Nasze produkty wykonane są w 100% z włosów naturalnych. Zapewniają bezinwazyjne, dyskretne i wygodne przedłużanie oraz zagęszczenie włosów. Przygotowaliśmy dla Was prezentację upięć ślubnych oraz bezpłatne konsultacje. Będziesz mogła przymierzyć nasz bestsellerowy produkt – hairband by hairtalk – włosy na żyłce do samodzielnego założenia. By dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową i znajdź nas na Facebooku oraz Instagramie.

Zachwyć wszystkich i poczuj się wyjątkowo. To Twój dzień!

www.hairtalk.pl

facebook.com/hairtalkpolandMAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa