HARMONOGRAM – porady specjalistów – sala wykładowa SMC PGE Narodowy

WEDDING | 2022, 03, 03

Zapraszamy Was na dzień edukacyjny z najlepszymi specjalistami z branży. Otrzymacie cenne porady na temat Waszego ślubnego wizerunku jak również pomysły i praktyczne rozwiązania w zakresie organizacji ślubu i wesela. Prelekcje poprowadzi niezwykle charyzmatyczna, ekspertka TVN Style, uznana dekoratorka Agnieszka Winnicka. Agnieszka jest dekoratorem z kilkunastoletnim doświadczeniem. Jej  dekoracje były doceniane na całym świecie m.in. w tak wyjątkowych miejscach jak: Palaise Namaskar w Marrakeszu, na placu na Wzgórzu Pincio w Rzymie, Four Seasons Hotel w Hollywood, Emirates Palace w Abu Dhabi czy Baracca Gardens na Malcie. W Polsce od lat z pasją dekoruję śluby, eventy, przygotowuje scenografię dla reklamy, filmu i programów telewizyjnych. Na co dzień możecie ją zobaczyć w TVN Style jako współprowadzącą program „Ach, ten ślub” i „Ach, ta Impreza”.

Po każdej prelekcji będziecie mieli okazje wygrać w łatwy, prostu sposób nagrody-niespodzianki – nie może Was  zabraknąć!

HARMONOGRAM PRELEKCJI – Stadium Media Centre PGE Narodowy

11:00 –  OBIEKTY WESELNE – jak wybrać miejsce na wesele  Prelegent: Dariusz Zwadowski  – konsultant ślubny- Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

12:00WESELE Z EFEKTEM WOW. Jakie wybrać atrakcje, na co położyć nacisk, by wesele było niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich. Prelegent: Katarzyna Karpińska – konsultant ślubny – Art of Wedding.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

13:00WESELE DZIAŁAJĄCE NA WSZYSTKIE ZMYSŁY.  Prelegenci:  Karolina Kotyńska Galerie Słodkości , Agnieszka Drabarek, Karolina Kasprzyk Centrum Muzyki Marzeń , Agnieszka Winnicka – dekorator/scenograf – Welcome To The Jungle.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

14:00 SUKNIA NIE NA RAZ,  czyli odpowiedzialna moda ślubna. Prelegent:  Magdalena Socha – Włodarska – projektantka marki  Warsaw Poet.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

15:00 PERFEKCYJNE DOPASOWANIE BIELIZNY. Prezentacja najnowszej kolekcji na sezon wiosna/lato 2022 CHANGE Lingerie. Prelegent –  Ewelina Chętnik – brafitterka.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

15:30 SO FRESH SO, BEAUTY, SO YOUNG  – jak wyglądać świeżo, pięknie i młodo na ślubie i weselu.  Prelegent:  Anna Rumińska –charakteryzatorka, makijażystka –Make-up Studio.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

15:45 CZY STAĆ WAS NA WESELE NA CUDZYCH ZASADACH? Wszystko jest kwestią wyboru. O wyjściu ze ślubnych schematów, waszych pragnieniach i tym co zostanie po dniu ślubu. Prelegenci:  Katarzyna Demale  – Wildheart Wedding Planners, Magdalena Piechota – Magdalena Piechota Photograpfy Story of Love

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa