OKTAN BAND zaprasza na swoje koncerty NA ŻYWO!

WEDDING | 2021, 09, 22

OKTAN BAND to jeden z niewielu profesjonalnych zespołów muzycznych zajmujących się oprawą muzyczną eventów, bali, imprez firmowych i wesel (również w języku angielskim). Zespół tworzą wyłącznie doświadczeni zawodowi muzycy, absolwenci akademii muzycznych.
OKTAN BAND to największe przeboje polskiego i światowego pop-u, rocka, rock&rolla, disco, jazzu, swingu oraz hitów musicalowych! Zaspokoimy również oczekiwania fanów muzyki „polskiej” 😉
Wokaliści zespołu OKTAN BAND to uczestnicy i laureaci Szansy na Sukces, Must Be The Music, X Factor, Bitwy na Głosy!
Zespół istnieje od 2009 roku i ma na swoim koncie setki udanych imprez!
Zespół gra w 100% na żywo oraz dysponuje najwyższej klasy sprzętem technicznym.
Wybierając OKTAN BAND czeka Was zupełnie inna jakość wykonawcza, oświetleniowa i nagłośnieniowa!

SKŁAD ZESPOŁU: wokal damski, wokal męski, gitara elektryczna/elektroakustyczna, gitara basowa, instrumenty klawiszowe,  perkusja akustyczna (istnieje możliwość powiększenia składu o saksofonistę 🎷)
Nie zwlekaj, zapytaj o dostępność terminu! 😀

Posłuchaj nas:
Oktan Band – Co mi Panie dasz? (Bajm cover)
Oktan Band – Blinding Lights (The Weekend cover)
Oktan Band – I’m still standing (Elton John cover)

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa