Partner strategiczny

WEDDING | 2017, 10, 22

Filozofię ARENART FOREVER najlepiej odzwierciedla słowo… FOREVER.

Towarzysząca nam od naszych narodzin energia miłości, tworzącą najpiękniejszy owoc istnienia – nas samych. To dzięki miłości naszych rodziców możemy doświadczać kolejnych etapów naszego życia.Od narodzin, przez lata dziecięcej nauki, pierwsze uniesienia młodzieńczej miłości, aż do pierwszych poważnych decyzji i wspaniałej pewności o wspólnym życiu. Tak… Forever, niech miłość w naszym życiu nigdy nie zniknie, niech rozpalają nasze serca słowa ukochanych partnerów… kocham Cię… Forever!

Miłość… towarzyszy nam od naszych narodzin, i to właśnie narodziny dziecka, bardzo często stają się powodem pierwszej wizyty w naszym salonie szczęśliwych rodziców! Chcąc upamiętnić tą wyjątkową chwilę, decydują się na biżuterię niepowtarzalną w formie i jakości. Miłość towarzyszy nam w czasie ważnego spotkania z wiarą. To czas Komunii, bardzo osobisty dla każdego. Bliskie spotkanie z miłością, często wyrażaną i eksponowaną za pomocą delikatnych ornamentów i symboli na biżuterii. Bizuteria z tego okresu towarzyszy nam niejednokrotnie przez całe życie, przypomina ten jeden szczególny dzień w naszym życiu. Pierwsze powiewy miłości nastolatków, niewinne, ulotne i zmienne. Z biegiem lat i doświadczeń stają się wsparciem naszych życiowych wyborów. I wreszcie nadchodzi ten dzień, kiedy wybierając w naszym salonie jeden, najważniejszy pierścionek w życiu, staramy się powiedzieć tak wiele. Ogrom emocji opisujących naszą miłość do ukochanej osoby zamyka się w jednym doskonałym kształcie – okręgu pierścionka zaręczynowego. Teraz, dla Ciebie… FOREVER.

Pewność naszego wyboru potwierdza samo życie, stając się pasmem doświadczeń, emocji i wspólnych działań, subtelnie zmienia nasz dotychczasowy związek w coś bardziej trwałego, stabilnego i wyjątkowego. Symbolem tych zmian naszego serca i umysłu staje się potrzeba bycia razem… na zawsze. Nie ma na świecie bardziej partnerskiego symbolu niż obrączki ślubne. Przedmiot trwały jak most łączący dwa brzegi rzeki. Stanowi symbol miłości dojrzałej, spełnionej i prawdziwej. Niejednokrotnie przechowywany przez babcie i matki – staje się wzorem dla następnych pokoleń. Miłość pojawia się w życiu każdego człowieka. Czasami wyczekiwana, innym razem niespodziewana, zaskakująca, młodzieńcza, szalona, wyjątkowa, nieprawdopodobna, odnaleziona, spełniona… za każdym razem inna. Co łączy naszą działalność, produkty, emocje i miłość? Jedno słowo. Tylko takie przychodzi nam prosto z serca…

Miłości dla wszystkich… FOREVER
Zapraszamy do naszych salonów w Galerii Mokotów, Złotych Tarasach oraz Arkadii.KUP BILET

KUP BILET


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa