Partner strategiczny

WEDDING | 2017, 10, 22

Błażej Biurkowski pomysłodawca i manager projektu  Dj & Lady Sax profesjonalnie oprawą muzyczną zajmuje się od kilkunastu lat.  Swój warsztat doskonalił pod okiem znanych radiowych i klubowych Dj-ów. Cel jaki sobie założył to wyznaczanie standardów i podnoszenie jakości obsługi  imprez okolicznościowych dzięki czemu znalazł się w czołówce branży ślubnej.  Wychodząc daleko poza oczekiwania i wyobrażenia innych nauczył się nie ograniczać tylko do jednego stylu muzycznego a jego propozycje spotykają się z gorącym przyjęciem. Jego  rola  polega na dostarczeniu wszystkim świetnej zabawy, która zazwyczaj kończy się nad ranem!  Potrafi  zbudować odpowiedni  nastrój na każdym jej etapie i fachowo dostosować repertuar.  Z wielkim entuzjazmem podchodzi do realizacji każdego wydarzenia. Nie stosuje rozwiązań prowizorycznych, pracuję wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie renomowanych marek.  Dzięki doskonałemu połączenie oprawy muzycznej i technicznej nadaję każdej imprezie wyjątkowy charakter.  W dobrym stylu i z klasą zrealizuję Państwa wszelkie zamierzenia i pomysły.

Z jego pomocą możecie Państwo liczyć na niezapomnianą dozę wrażeń, niepowtarzalną atmosferę  imprezy po której samo wspomnienie wywołuje uśmiech na twarzy…

 

 

 

 

 

 

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa