Światowa hiszpańska marka sukien ślubnych Tina Valerdi zaprasza na ekskluzywny pokaz

WEDDING | 2021, 09, 22

Panny Młode zarówno z Warszawy jak i innych miast Polski będą miały niecodzienną możliwość obejrzenia na żywo modele zjawiskowych sukien ślubnych hiszpańskiego brandu Tina Valerdi.

W Polsce jak i w 38 krajach na świecie Panny Młode wybierają suknie Tina Valerdi do stworzenia swojej niepowtarzalnej stylizacji ślubnej. Brend Tina Valerdi dba o każdy szczegół przy projektowaniu  swoich modeli, współpracując z najlepszymi producentami tkanin, koronek i ozdób. Projektanci Tina Valerdi tworzą swoje wyjątkowe „dzieła sztuki” z wielką miłością do każdej Panny Młodej, biorąc pod uwagę ich różne gusty, typy sylwetek i różnorodność stylu. Zapraszamy serdecznie na ekskluzywny pokaz TINA VALERDI!

www.tinavalerdi.com  tel. 606 543 606 ul. Bonifraterska 8, Warszawa

FB: @tinavalerdi.polska IG:@ tinavalerdisalonMagazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa