Pokazy fryzur i makijaży oraz panele eksperckie z profesjonalistami z Platinium Visage by Paulina Sobota

WEDDING | 2021, 09, 19

Przygotowujemy stylizacje ślubne od A do Z, kostiumy do reklam, malujemy, czeszemy, projektujemy.

Jeśli nam pozwolisz i zaufasz – pokażemy Ci nowe rozwiązania dla siebie. Nowe pomysły na twój wygląd. Może się okazać, że zmiana przez nas zaproponowana da Ci satysfakcję i radość jakiej nigdy nie czułaś ze swojego wyglądu. Jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz, prawda?

Serdecznie zapraszamy na nasze pokazy i panele w sobotę i w niedzielę na scenie głównej.

„Jak planować by nie zwariować – trendy w stylizacji włosów i upięć ślubnych . Trwale, ale naturalnie”

„Ślubna Metamorfoza – Sesja a stylizacja Pary Młodej”

PLATINiUM VISAGE to grupa fachowców – pracujących czynnie w swoich zawodach. To pasjonaci swojej pracy, wybrani z pośród grona najlepszych wizażystów mających wieloletnie doświadczenie w produkcjach sesji zdjęciowych, pracy na planach filmowych, obsłudze klienta indywidualnego.Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa