Premiera kolekcji RINA COSSACK WEDDING 2019

WEDDING | 2018, 11, 14

Elegancja, minimalizm i ponadczasowość to kwintesencja projektów marki RINA COSSACK.

Kolekcje ślubne zgodnie z ideą marki słyną z prostoty, uniwersalności i  ponadczasowości. Najnowsza kolekcja to klasyka ślubna skomponowana na nowo, została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi trendami. W modelach
na sezon 2019 znajdziemy kokardy, lekkie tiule, szlachetne jedwabie i francuską koronkę. Projektantka w swoich projektach pokazuje, że moda ślubna może być wygodna, lekka, wykonana z bardzo dobrych gatunkowo tkanin, a jednoczenie przystępna cenowo. Najnowsza kolekcja 2019 jest wyjątkowa, ponieważ została powiększona o modele XXL. Obecnie suknie ślubne Rina Cossack można kupić w Polsce jak również w Europie np. w Austrii, Niemczech i Hiszpanii.

Projektantka marki Justyna Żmijewska ma na swoim koncie wspaniałe projekty w których występowały Gwiazdy na czerwonym dywanie. Z wielkim wyczuciem i oryginalnością stylu tworzy również projekty sukien, wieczorowych, koktajlowych i wizytowych.

Zapraszamy na premierowy pokaz kolekcji ślubnej RINA COSSACK  WEDDING 2019 i specjalny pokaz sukien ślubnych w rozmiarach XXL ze specjalnym udziałem EWY ZAKRZEWSKIEJ jurorki oraz JOANNY CESARZ  zwyciężczyni programu Supermodelka Plus Size.

 TARGI ŚLUBNE WEDDING -PGE Narodowy 24-25.11.2018

Zdobądź bilet na targi w promocyjnej cenie  ⇒   KUP BILET    – a otrzymasz 200 zł. rabatu na zakup butów w sklepie Moliera2.com

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa