Prezenty bez Pudła UNICEF na Targach Ślubnych

WEDDING | 2019, 01, 18

© UNICEF/UN063423/Schermbrucker

Miłość to piękne uczucie, które otwiera nasze serca na innych i sprawia, że wszystko dookoła wydaje się lepsze. Dlatego też ślub jest wyjątkową okazją, która może odmienić los najmłodszych dzieci w potrzebie.

Coraz częstszą praktyką ostatnich lat jest obdarowywanie podczas ceremonii najbardziej potrzebujących. Pary planujące ślub proszą swoich gości, aby zamiast kwiatów ofiarować komuś pomoc. Mogą wówczas wybrać Prezenty bez Pudła – produkty humanitarne, które UNICEF dostarcza najbardziej potrzebującym dzieciom. Sprawiają one, że wydarzenie nabiera nowego wymiaru i staje się początkiem nowego życia nie tylko dla Młodej Pary, ale też otrzymujących pomoc dzieci.

Na stronie prezentybezpudla.pl można znaleźć specjalnie stworzone na tę okoliczność zaproszenia ślubne, w których Młoda Para prosi gości, aby zamiast kwiatów zakupili Prezent bez Pudła – produkt humanitarny ratujący życie dziecka. Wybrany prezent zostanie dostarczony przez UNICEF do najbardziej potrzebujących maluchów, a gość otrzyma certyfikat zakupu produktu, jako pamiątkę przypominającą o tym wyjątkowym geście.

Wśród Prezentów są zarówno produkty ratujące życie – leki, sprzęt medyczny, żywność terapeutyczna  i szczepionki, jak i takie, które poprawiają warunki życia dzieci i umożliwiają im naukę. Niezależnie od wybranego produktu, Darczyńca może mieć pewność, że jego Prezent pomoże potrzebującemu dziecku.

Zakupione przez Darczyńców w ubiegłym roku Prezenty bez Pudła ocaliły tysiące istnień, umożliwiły dzieciom naukę i przyniosły im mnóstwo radości. W 2017 roku polscy Darczyńcy zakupili 101 460 szczepionek przeciw polio, a także 1 384 473 saszetek mikroelementów wspomagających zdrowie najmłodszych.

Prezenty bez Pudła zakupione w 2017 roku niosły pomoc i nadzieję dzieciom w 77 krajach.  Tabletki uzdatniające wodę dostarczyliśmy np. do Bangladeszu i Somalii, zestawy higieniczne do Republiki Środkowoafrykańskiej i Wenezueli, suplementy żelaza otrzymały m.in. mamy w Mjanmie i Zimbabwe, a brezent zapewnił tymczasowe schronienie mieszkańcom Demokratycznej Republiki Konga i Senegalu. Tysiącom dzieci z kilkunastu państw, takich jak Etiopia i Sudan Południowy, uratowała życie pasta terapeutyczna stosowana w leczeniu niedożywienia.

 

Na stoisku UNICEF będą Państwo mieli okazję lepiej poznać nasz program i dowiedzieć się więcej o Prezentach bez Pudła. Zapraszamy!

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa