Prezenty bez Pudła UNICEF na Targach WEDDING

WEDDING | 2017, 10, 26

© UNICEF/Gonzalez

Od kilku lat coraz częściej pary planujące ślub proszą swoich gości, aby zamiast kwiatów zakupili Prezenty bez Pudła – produkty humanitarne, które UNICEF dostarcza potrzebującym dzieciom. Prezenty bez Pudła sprawiają, że ślub nabiera zupełnie nowego wymiaru i staje się początkiem nowego życia nie tylko dla młodej pary. Specjalny ślubny certyfikat jest zaś miłą pamiątką przypominającą o tym, że ten wyjątkowy dzień przyniósł też wiele dobra.

Na specjalnej stronie, dedykowanej parom planującym ślub: www.unicef.pl/Prezenty-bez-pudla/Planujecie-slub, można znaleźć wzory e-zaproszeń na ślub z informacją o Prezentach bez Pudła. Wystarczy je wysłać zaproszonym gościom lub zamieścić podobną informację w tradycyjnych zaproszeniach. Darczyńcy kupujący Prezenty mogą pobrać pamiątkowy certyfikat i podarować go młodej parze w dniu ślubu.

Wśród Prezentów są zarówno produkty ratujące życie – leki, sprzęt medyczny, żywność terapeutyczna  i szczepionki, jak i takie, które poprawiają warunki życia dzieci i umożliwiają im naukę – m.in. „Szkoła  w pudełku” oraz pompa wodna. Niezależnie od tego, jaki produkt wybierze, Darczyńca może mieć pewność, że jego Prezent pomoże potrzebującemu dziecku. 

Marianne z Wybrzeża Kości Słoniowej ma tylko 10 miesięcy, a w swoim krótkim życiu zdążyła już wiele przejść. Dziewczynka zachorowała na ciężkie ostre niedożywienie, które zagrażało jej życiu. Mama udała się z nią do ośrodka zdrowia w Odienné, w północno-zachodniej części kraju. Tam w porę otrzymały pomoc. Marianne z apetytem je pastę terapeutyczną i z każdym dniem staje się silniejsza. W jej kraju ostre niedożywienie dotyka 6% dzieci. Dla takich maluchów pasta terapeutyczna jest lekiem ratującym życie. Można ją zakupić również w naszym sklepie na stronie www.prezentybezpudla.pl

© UNICEF/Dejongh

Malutka Marianne właśnie zjadła porcję pasty terapeutycznej. Dzięki niej wraca do zdrowia i nabiera sił. Dzieci, którym podajemy pastę terapeutyczną, zwykle przybierają na wadze około 1 kilograma tygodniowo.

 

Jednym z najczęściej kupowanych produktów są szczepionki, niezwykle ważne dla ochrony zdrowia dzieci przed groźnymi chorobami, takimi jak polio, odra i tężec. W 2016 roku polscy Darczyńcy zakupili 91 620 szczepionek, a także 41 100 saszetek pasty terapeutycznej ratującej życie niedożywionym maluchom.

Prezenty bez Pudła zakupione w 2016 roku niosły pomoc i nadzieję dzieciom w 66 krajach. Ciepłe koce wysłano do dzieci w Afganistanie, leki przeciwmalaryczne ratowały życie najmłodszych w Nigrze, herbatniki wysokoenergetyczne wykorzystywano w leczeniu niedożywienia u dzieci w Syrii, a tabletki uzdatniające wodę trafiły m.in. do Burkiny Faso, Kambodży i Palestyny. W szkołach w Angoli i Nigerii dzieci poznają podstawy geometrii korzystając z 1410 zestawów do nauczania matematyki.

 

Wszystkie pary planujące ślub serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów WEDDING, które odbędą się w weekend 25-26 listopada na PGE Narodowym w Warszawie. Na stoisku UNICEF będą Państwo mieli okazję lepiej poznać nasz program i dowiedzieć się więcej o Prezentach bez Pudła.MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa