Program prelekcji – NIEDZIELA

WEDDING | 2017, 11, 16

W trakcie dwóch dni targowych odbywać się będą ogólnie dostępne warsztaty i panele dyskusyjne z profesjonalistami z różnych dziedzin. Panele prowadzić  będzie  Katarzyna Gajek  wedding plannerka gwiazd, niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych. Serdecznie zapraszamy naszych gości na udział w  prelekcjach, panelach eksperckich i spotkaniach z profesjonalistami w swojej branży. Otrzymacie mnóstwo porad  –  Z NAMI ZORGANIZUJESZ SWÓJ ŚLUB I WESELE W JEDEN DZIEŃ

NIEDZIELA  10:30 – 10:50             

Trendy w biżuterii ślubnej i dobór dodatków

Sezon 2018 zapowiada się jako harmonijna mieszanka stylów – boho łączymy z klasyką, złoto ze srebrem, perły z cyrkoniami. Opowiemy w jaki sposób dobrać biżuterię do kreacji oraz urody Panny Młodej.  Podpowiemy jakie ozdoby będą na topie w zbliżającym się sezonie oraz poradzimy jak uniknąć wpadek. Zdradzimy sekret na to jak stworzyć harmonijny ślubny look pozostając wierną swojemu stylowi.

Joanna Sirak   www.novia-blanca.pl  to marka biżuterii ślubnej, która powstała z połączenia przyjaźni, pasji i ślubnego zacięcia.  Założycielki, jako stylistki ślubne pracują przy wielu sesjach zdjęciowych oraz z pannami młodymi marzącymi o stworzeniu spójnego i niepowtarzalnego wizerunku. Ich biżuteria i doświadczenie zostały docenione przez polskie i zagraniczne portale ślubne oraz przez największe polskie marki projektujące suknie.

 

NIEDZIELA 11:00 – 11:45              

Jak nie ślub kościelny to jaki?   

Jeszcze niedawno ślub w obrządku religijnym stanowił 99% udzielanych ślubów. Dzisiaj jest to tylko ok. 60% – co więc wypełnia pozostałe 40%? Ślub cywilny, ślub humanistyczny – czym są, jakie dają prawa? No i jeśli nie ślub w kościele to gdzie – na plaży, w lesie, a może na statku – na co można sobie w Polsce pozwolić? Jak wygląda ceremonia humanistyczna? Jak uatrakcyjnić dość formalną ceremonię cywilną?

Joanna Humerczyk i Szymon Wieczorek  www.slubhumanistyczny.pl – taktowni, wrażliwi i pełni pasji. Wiedzą, że dzień ślubu jest w całości dla pary Młodej i o Parze Młodej, a słowa, które padają mają niezwykłą moc połączenia dwojga ludzi na zawsze. Dlatego mówią o ludziach, o ich pasjach i zainteresowaniach, słowami, które z serca tych ludzi płyną. Jak? To już ich  słodka tajemnica.

 

NIEDZIELA 12:00 – 12:45              

Przegląd trendów ślubnych 2018           

Przegląd najciekawszych propozycji, które będą cieszyć się powodzeniem na rynku ślubnym w nadchodzącym sezonie. Poszukujecie inspirujących atrakcji, wyjątkowych upominków i niepowtarzalnych dekoracji? Nie może więc Was zabraknąć!

Izabela Janachowska   www.tvnstyle.pl – ekspertka ślubna, która swoją wiedzą dzieli się z widzami na antenie TVN Style oraz na stronie wedding-dream.pl. Od kilku sezonów prowadzi program „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, w którym ratuje młode pary ze ślubnych opresji oraz  „W czym do ślubu?”. Izabela pomaga w nim przyszłym mężatkom oraz ważnym dla nich osobom w wyborze wymarzonych strojów na ten jeden, wyjątkowy dzień

 

NIEDZIELA 13:00 – 14:00              

Kreowanie Menu Weselnego

Zdać się na rekomendację restauracji/obiektu czy szukać własnych rozwiązań? Zostać przy flaczkach (bo dobre pod wódkę) czy iść w bardziej wyrafinowane propozycje, chociaż pewnie nie spodobają się dziadkowi. O kim myśleć przy komponowaniu menu – próbować zadowolić gości czy iść za własnym poczuciem smaku? I jak serwować: na półmiskach, porcjowane, a może bufet – wady i zalety każdego z rozwiązań i ciekawe realizacje – gdzie jest miejsce na kreatywność w jedzeniu? Na tym spotkaniu, nie zostaniecie głodni informacji!

Agnieszka i Marcin Kręgliccy www.kregliccy.pl – rodzeństwo warszawskich restauratorów, maniacy dobrego jedzenia i podróży. Od 1989 kreują warszawską scenę kulinarną, Zaczęło się od azjatyckiego Mekongu. Stworzywszy restaurację włoską Chianti, meksykańską El Popo, greckie tawerny Meltemi i Santorini, Kręgliccy zwrócili się ku kuchni polskiej, nadając jej nowy wymiar w restauracjach Opasły Tom i w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim. W odpowiedzi na potrzeby gości zbudowali dział cateringu, specjalizujący się w organizacji bankietów. Po wydaniu przyjęcia dla  przywódców z całego świata w tym Prezydenta  Baracka Obamy, media nazwały Kręglickich – Wierzynkiem XXI wieku.:  Przyjęcia organizują w Fortecy, Arkadach Kubickiego, Klubie Bankowca i każdym wskazanym przez państwa miejscu.

 

NIEDZIELA 14:10 – 14:35              

Mini Recital   

Szukasz inspiracji muzycznych na swój ślub? Bądź czujny, specjalnie dla Was przygotowaliśmy występ muzyczny.

 

NIEDZIELA 14:35 – 15:20              

Oprawa muzyczna ślubów 

Kto zagra w kościele? Organista? Rodzinny geniusz pianina? A może profesjonalny kwartet smyczkowy? Kwintet dęty na ślubie cywilnym – to też możliwe. I dla Marsza Weselnego również istnieje alternatywa. Jaka? Z radością wszystko wyśpiewamy!

Małgorzata Szymanek – Piotrowska   www.artmargot.pl – muzyk, pedagog Muzycznego Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina i ekspertka, która wysłucha potrzeb i oczekiwań i stworzy niezwykłą propozycję oprawy, każdego rodzaju ślubu i zrealizuje tę wizję, w niezwykły, natchniony sposób. Profesjonalistka, absolwentka Wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie i kursu dla menadżerów kultury organizowanego przez Centrum Animacji Kultury Ministerstwa Kultury i Sztuki.

NIEDZIELA 15:20 – 15:55              

Mini recital

Szukasz inspiracji muzycznych na swój ślub? Bądź czujny, specjalnie dla Was przygotowaliśmy występ muzyczny.MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa