Program prelekcji – SOBOTA

WEDDING | 2017, 11, 16

W trakcie dwóch dni targowych odbywać się będą ogólnie dostępne warsztaty i panele dyskusyjne z profesjonalistami z różnych dziedzin. Panele prowadzić  będzie  Katarzyna Gajek wedding plannerka gwiazd, niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych. Serdecznie zapraszamy naszych gości na udział w  prelekcjach, panelach eksperckich i spotkaniach z profesjonalistami w swojej branży. Otrzymacie mnóstwo porad  –  Z NAMI ZORGANIZUJESZ SWÓJ ŚLUB I WESELE W JEDEN DZIEŃ.

 

 

 

SOBOTA 10:30 – 11:15    

Powiedz TAK Kwiatom – oprawa florystyczna ślubów i wesel

Klasyczna róża – biała. Może jednak wiosenna peonia? Czy tulipan jest za mało elegancki i jak daleko można się posunąć w planowaniu weselnej dekoracji kwiatowej. Co nas ogranicza i jak to się ma do budżetu? Wyjątkowo pachnące spotkanie przed nami…

Anita Kociubińska  www.ozexport.nl  – wyjątkowy pakiet kwiatowych konsultacji oferuje światowy lider florystyczny z Holandii – firma OZ Export, największy dostawca kwiatów do Polski. Dzięki rozległej sieci kontaktów i rozbudowanej logistycznej stronie biznesu, na każde wesele dostarczyć mogą kwiaty z niemal całego świata.

 

SOBOTA 11:30 – 12:15

Co bawi gości? Muzyka i atrakcje weselne 

Tradycyjny rzut welonem czy mini recital gwiazdy? Jak zabawiać gości, żeby każdy z nich znalazł coś dla siebie? Co jest passe, a co na topie w planowaniu atrakcji weselnych?  Angażujące zabawy i konkursy czy atrakcyjne show? Postawić na zespół czy raczej na DJ? I czym się rożni DJ od Wodzireja? Odkryj ogromny wachlarz możliwości!

Błażej Biurkowski  www.djsax.pl  – profesjonalny DJ, który swój warsztat doskonalił przez lata pod okiem radiowców i klubowych mistrzów miksera. Wciąż stara się wychodzić daleko poza weselne wyobrażenia, schematy i „to co wypada”, nadając każdej imprezie niepowtarzalny charakter – taki, jakiego chcą i w jakim dobrze się czują i Para Młoda i ich goście. Tworzy wspomnienia, które przywołane wywołują uśmiech na twarzy!

 

SOBOTA  12:30 – 13:00  

Zaproszenia i papeteria ślubna

Pierwsze wrażenie robi się raz, a Wasze zaproszenie będzie tym elementem, który najdłużej zostanie z gośćmi. Wyraź w nim więc to, czego spodziewać się można dalej… zaintryguj, uchyl rąbka tajemnicy, ale też poinformuj, udziel wskazówek odnośnie swoich oczekiwań. Zdobądź się na kreatywność i zaprojektuj swoje zaproszenia od zera! Inne materiały drukowane na weselu – co to może być i jak powinno wyglądać! Co jest passe, a jakie będą trendy w 2018. Podpowiadamy

Jolanta Karwowska  www.zaproszenia.com.pl  – szef artystyczny Kartalii, historyk sztuki, dott-ressa rzymskiego uniwersytetu „La Sapienza”, od 20 lat w branży zaproszeń ślubnych, w wolnym czasie prowadzi Fundację Festina Lente, która promuje czytelnictwo  wśród dzieci w nowoczesnej formie na ipady i tablety. Od 20 lat Kartalia realizuje artystyczne wizje swoich grafików, artystów, a przede wszystkim swoich Klientów. Nie zajmują się produkcją hurtową. Nie są sklepem. Nazywają się drukarnią artystyczną i z zobowiązaniem z tego wynikającym, indywidualnie podchodzą do zgłaszających się do nich par. Pomagają stworzyć wizję, która staje się odzwierciedleniem charakteru uroczystości ślubnej i weselnej.

 

 

 

SOBOTA 13:15 – 13:45   

Pierwszy Taniec  – nieodzowny element wesela

Nie ma wesela bez pierwszego tańca – uwieczniony na filmie video, sfotografowany z każdej perspektywy to najbardziej stresujący element weselnego przyjęcia. Ale jest prosta i skuteczna metoda nauki tańca w parze. Posłuchajcie!

Olga Struk www.arthurmurray.pl – profesjonaliści, którzy w życie wcielają powiedzenie, że tańczyć każdy może…. Wystarczy poświęć chwilę na naukę podstawowych kroków, które łączone w różnym tempie i różnych konfiguracjach, otworzą Cię na taniec i pozwolą zatańczyć właściwie wszystko. Ta przez lata doskonalona metoda to rozwiązanie oferowane Parom Młodym na całym świecie, w tym także w Polsce!

 

SOBOTA 14:00 – 14:45

Moda męska. Jak stać się eleganckim i modnym Panem Młodym i jakich błędów uniknąć?

Ozdobą wesela jest Panna Młoda. Czy to oznacza, że Pan Młody powinien zostać w jej cieniu? Co zrobić, żeby wyglądać tego dnia wyjątkowo, wysmakowanie i z klasą, a jednocześnie być dopełnieniem urody i wyglądu swojej żony? Co powinno pasować, a co może się różnić w looku Pary Młodej? Na jakie szaleństwa warto sobie pozwolić?

Wojciech Szarski www.macaronitomato.com –  w 2009 roku założył blog poświęcony klasycznej, męskiej elegancji, stylu i krawiectwie miarowym. I tak stał się guru wśród Pań, które kochają dobrze ubranych facetów i Panów, którzy chcą się do tego grona zaliczać. Jego liczne recenzje rodzimych zakładów krawieckich przyczyniły się do renesansu krawiectwa miarowego w Polsce. Zdjęcia z realizowanych na bloga sesji regularnie trafiają na dziesiątki blogów poświęconych stylowi, od Japonii po Stany Zjednoczone. Blog przyniósł mu nagrodę Oskara Fashion w roku 2011. Jest współtwórcą i współwłaścicielem Macaroni Tomato Warszawa.

 

SOBOTA 15:00 – 15:30

Wedding planner

Jak zorganizować ślub i wesele i nie zwariować?  Sprawdź, jak daleko możesz się posunąć w planowaniu swojego wymarzonego dnia. I kto lub co określa granice? Twój ślub taki jak Ty, a może jednak inny przez lęk „co ludzie powiedzą”? Szukasz odwagi – w myśleniu i w realizacji? Będziemy jej dodawać z ogromnym zapałem!

Katarzyna Gajek www.aspire.pl –  właścicielka Agencji Ślubnej Aspire organizującej śluby i wesela już od ponad 12 lat. Często wybierana na organizatorkę ślubów i wesel osób znanych i rozpoznawanych. Zaufali jej m.in.: Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kożuchowska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Lucas Podolski, Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak. Swoimi doświadczeniami dzieli się w poradnikach ślubnych, z których ostatni „Ślub Doskonały – 150 sprawdzonych rad wedding plannerki” to jedyna w swoim rodzaju biblia każdej Pary Młodej.

 

 

SOBOTA 15:45 – 16:30 

Słodkości – torty weselne i candy bary – trendy, przegląd możliwości. 

Tort ze styropianu? Biały, kwiatowy, a może czarny, ozdobiony  złotym wstążkami? Co oznacza „goły” tort? Deser czy element koncepcji kreatywnej wydarzenia.  I Candy bar – jak skomponować własny, taki który podbije serca gości?

Anna Frelak www.facebook.com/ciastkozdziurkaa/ – z wykształcenia ekonomistka, z doświadczenia Account Manager, z zamiłowania cukiernik. Ania po latach porzuciła karierę w Agencji Reklamowej, by robić to co kocha najbardziej. Piec. A piecze od najmłodszych lat. Metodą prób i błędów wypracowuje smaki tortów oraz innych słodkości. Tak długo, aż będą idealne. Według niej tort nie może być jedynie dobry, musi być pyszny. Dlatego Ciastkowe smaki zachwyciły już nie jednego Klienta.

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa