PROGRAM PRELEKCJI TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING – NIEDZIELA

WEDDING | 2018, 11, 19

W trakcie dwóch dni targowych odbywać się będą ogólnie dostępne warsztaty i panele dyskusyjne z profesjonalistami z różnych dziedzin. Panele prowadzić  będzie  Katarzyna Gajek wedding plannerka gwiazd, niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych. Serdecznie zapraszamy naszych gości do udziału w  prelekcjach, panelach eksperckich i spotkaniach z profesjonalistami w swojej branży. Otrzymacie mnóstwo porad  –  Z NAMI ZORGANIZUJESZ SWÓJ ŚLUB I WESELE W JEDEN DZIEŃ. Ślubna moda, atrakcje, alkohol, słodkości to jedne z wielu elementów, które składają się na obraz tego co  dla wielu osób jest najważniejsze w „tym dniu”. Będziemy o nich rozmawiać, dyskutować i uczyć się od ekspertów z branży. Zapraszam na prelekcje! Katarzyna Gajek

NIEDZIELA 

12:00 – 12:30 

NA MIARĘ WYDARZENIA – WESELNA MODA MĘSKA

Kompendium wiedzy dla Panów, by nie tylko Panna Młoda błyszczała na weselu.

Katarzyna Gajek zaprosiła do rozmowy  Radka  Miros. Od rozpoczęcia działalności w 2014 roku w gronie zadowolonych Klientów są takie gwiazdy jak Robert Lewandowski, Kamil Glik, Sławomir Peszko, Michał Żyro, Andrzej Wrona, Maciej Musiał, Grzegorz Hyży oraz kilkuset innych Klientów, co sprawia nam ogromną radość. Będzie nam niezmiernie miło służyć naszymi radami również Państwu.

 

13:00-13:30

ŚLUBNY NINJA

Wesele to więcej niż suknia i garnitur, więcej niż tort, menu i odpowiednia lokalizacja. Organizacja wesela różni się od organizowania innego rodzaju przyjęć. Tu rządzą niesamowite emocje!  By ogarnąć wszystkie elementy i wszystkich  bohaterów ślubnego spektaklu trzeba być prawdziwym ślubnym ninją! Porozmawiamy o niektórych, ważnych elementach tej układanki.

Na prelekcje zaprasza Katarzyna Gajek, jedna z pierwszych w Polsce wedding plannerek, właścicielka Agencji Ślubnej Aspire, www.aspire.pl, od 2005r. organizuje śluby i wesela. Do grona jej Klientów należą m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Kasia Zielińska, Marta Żmuda -Trzebiatowska, piłkarze: Lucas Podolski, Jakub Rzeźniczak, Arek Reca i wielu innych osobistości ze świata biznesu i show biznesu. Autorka książki „Ślub Doskonały”.  Szkoli przyszłych konsultantów ślubnych. Od 2015r. sprawuje opiekę nad częścią merytoryczną targów ślubnych na PGE Narodowy

 

14:00 – 14:30

BRAFITTING – KOMFORT I PEWNOŚĆ SIEBIE

Idealna suknia ślubna to marzenie Panien Młodych. Nie mniej ważne jest to co znajduje się pod nią. Specjalnie dla uczestniczek targów ekspertka Victoria’s Secret przekaże na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniej ślubnej bielizny.

Katarzyna Gajek rozmawiać będzie Paulina Rucińska z  Victoria’s Secret – Customer Experience Manager w salonie Victoria’s Secret, certyfikowana brafitterka, zdobywała doświadczenie pod okiem specjalistów na licznych szkoleniach w Dubaju. Osoba odpowiedzialna za wprowadzanie w „Świat biustonoszy” nowych pracowników oraz certyfikacje kadry managerskiej. Uczestniczyła w otwarciu pierwszego salonu Victoria’s Secret w Polsce.

Na zakończenie każdej prelekcji wybranym uczestnikom prelekcji będziemy wręczać atrakcyjne upominki, m.in.

porcelanę Rosenthal

voucher na wykonanie portretu Panny Młodej przez Joannę Kirstein

vouchery rabatowe na usługi specjalistów z branży ślubnej

Oferta prelekcji przygotowana przez Katarzynę Gajek i jej gości niech będzie dla Was inspiracją do realizacji niezapomnianych ślubnych uroczystości w sezonie 2019.MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa