PROGRAM PRELEKCJI TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING – SOBOTA

WEDDING | 2018, 11, 19

W trakcie dwóch dni targowych odbywać się będą ogólnie dostępne warsztaty i panele dyskusyjne z profesjonalistami z różnych dziedzin. Panele prowadzić  będzie  Katarzyna Gajek wedding plannerka gwiazd, niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych. Serdecznie zapraszamy naszych gości do udziału w  prelekcjach, panelach eksperckich i spotkaniach z profesjonalistami w swojej branży. Otrzymacie mnóstwo porad  –  Z NAMI ZORGANIZUJESZ SWÓJ ŚLUB I WESELE W JEDEN DZIEŃ. Ślubna moda, atrakcje, alkohol, słodkości to jedne z wielu elementów, które składają się na obraz tego co  dla wielu osób jest najważniejsze w „tym dniu”. Będziemy o nich rozmawiać, dyskutować i uczyć się od ekspertów z branży. Zapraszam na prelekcje! Katarzyna Gajek

SOBOTA

12:00 -12:30 

NIE MA WESELA BEZ PIERWSZEGO TAŃCA

Pierwszy Taniec – nieodzowny element wesela. Uwieczniony na filmie video, sfotografowany z każdej perspektywy to jeden z najbardziej stresujących momentów weselnego przyjęcia. Ale jest prosta i skuteczna metoda nauki tańca w parze.

Gościem Katarzyny Gajek będzie –  Olga Struk, właścicielka studia tanecznego  Szkoła Arthur Murray

 

12:45 – 13:15

WESELE + 40%

Jakie znaczenie ma wódka w polskiej kulturze weselnej i właściwie jaka jest jej historia, z czym możemy ją podać i jak odpowiednio serwować w weselnym anturażu (temperatura, ilość), przechodząc do modnych w ostatnim czasie drinków, jak je komponować, podawać na weselach

Katarzyna Gajek zaprosiła do rozmowy  – Karim Bibars, Manager barów w Muzeum Polskiej Wódki i barman

 

13:30 – 14:00

Panny Młode Plus

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki, na co zwrócić szczególna uwagę? Jak podkreślić zalety sylwetki? Jak wyrównać dysproporcje sylwetki? Trendy w sukniach ślubnych +size. Jaką bieliznę wybrać do stylizacji ślubnej? Najczęściej popełniane błędy w stylizacjach ślubnych panien młodych w rozmiarze plus size. Sesja ślubna, praktyczne porady jak wyglądać dobrze na zdjęciach niezależnie od rozmiaru.

Katarzyna Gajek rozmawiać będzie z Ewą Zakrzewską, jurorką programu Supermodelka Plus Size, modelką, blogerką

 

14:30 – 15:00

WIĘCEJ NIŻ SŁODYCZ

… tort ze styropianu? Biały, kwiatowy, a może czarny, piętrowy,  kwadratowy czy okrągły? To tylko deser czy ważny element koncepcji kreatywnej wydarzenia? I Candy Bar – jak skomponować taki, który zaimponuje gościom?

Rozmówca to – Tomasz Deker, Cukiernik z tytułem Mistrza Światadoradca w zakresie cukiernictwa i gastronomii, wykładowca w akademiach kulinarnych, szkoleniowiec w najlepszych restauracjach i zakładach cukierniczych. Pod szyldem Deker Patissier & Chocolatier oferuje najwyższą jakość wyrobów cukierniczych, smakowo i wizualnie nawiązujących do francuskiej szkoły kulinarnej.

 

13:00-15:00 

Gościem na Taragch Ślubnych Wedding będzie Joanna Kirstein

Malarka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Współpracowała z Telewizją Polsat i magazynami m.in.: „Dobre Wnętrze”, „ELLE Decoration”, „Weranda”. Tworzy portrety kobiet – pięknych, wyzwolonych i niezależnych. Jej prace wyróżnia charakterystyczna, pewna kreska i psychologiczne, pełne ciepła spojrzenie na modelkę. Portrety artystki zyskały uznanie nie tylko w Polsce. Kobiece piękno nie zna granic! Przyjdźcie i zobaczcie jak powstają te prace!

Z okazji Targów Ślubnych Pani Joanna przygotowała dla  uczestników prelekcji unikatowe nagrody – indywidualny portret Panny Młodej oraz 3 vouchery zniżkowe na zakup ślubnego portretu.

Na zakończenie każdej prelekcji wybranym uczestnikom prelekcji będziemy wręczać atrakcyjne upominki, m.in.

porcelanę Rosenthal

voucher na wykonanie portretu Panny Młodej przez Joannę Kirstein

vouchery rabatowe na usługi specjalistów z branży ślubnej

Oferta prelekcji przygotowana przez Katarzynę Gajek i jej gości niech będzie dla Was inspiracją do realizacji niezapomnianych ślubnych uroczystości w sezonie 2019.

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa