Rafał Maślak – prowadzący pokazy mody ślubnej

WEDDING | 2017, 10, 24

Rafał Maślak – model i bloger modowy. Dzięki wygranej w konkursie Mister Polski 2014 szturmem podbił polski show biznes i w bardzo krótkim czasie stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w naszym kraju. Juror programu telewizji Polsat #Supermodelka Plus Size.

Mogliśmy go oglądać również w programach, m.in.: Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami, Kuba Wojewódzki, Agent – Gwiazdy, Mów mi mistrzu, Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia, Uwaga – kulisy sławy. Niejednokrotnie trafiał na listy najlepiej ubranych polaków  (m.in. według magazynu Playboy). Podczas wyborów Mister International 2014 w Korei zdobył tytuły Wicemister International oraz Mister International Internautów.MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa