Salon sukien ślubnych Collinter funduje weekend dla dwojga w 4* hotelu oraz specjalne niecodzienne rabaty.

WEDDING | 2019, 01, 31

Salon Collinter został stworzony z myślą o wymagających kobietach, pragnących realizacji swojego marzenia jakim jest suknia ślubna.  Collinter to niepowtarzalne i luksusowe suknie ślubne, szyte z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Specjalnie wyselekcjonowane wzory od projektantów z Włoch, USA i Polski, ręcznie przyszywane aplikacje, najmodniejsze fasony i najwyższa jakość tkanin to cechy, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających kobiet.

Na początek niezwykłej przygody jaką jest wybór sukni Wszystkie nasze Klientki kupując suknie ślubną otrzymają w prezencie weekend dla dwojga w prestiżowym 4* hotelu.

Jesteśmy dla naszych klientek, dlatego zdając sobie sprawę jak trudną muszą podjąć decyzję przyszłe mężatki, każdej Pannie Młodej poświęcamy od 2 do 3 godzin na wizytę oraz oferujemy przymierzenie dowolnej ilości sukien bez dodatkowych opłat nawet w rozmiarach 44. Możliwość dowolnego łącznia modeli oraz wszelkich modyfikacji sukni pozwala nam na spełnienie wszystkich marzeń. Dla nas  klientki są najważniejsze, dlatego chcąc ułatwić przygotowania przedślubne często dla  Pań pracujących, które nie zawsze mogą umówić się w godzinach otwarcia salonu zostajemy dłużej lub otwieramy salon w dni wolne od pracy. Dzięki temu, bez presji czasu mogą znaleźć swój wymarzony model. Zapewniamy dogodne warunki płatności.

Odwiedź nasze stoisko na targach, specjalnie na nie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę i specjalne niecodzienne rabaty!

Zapraszamy www.suknie-collinter.pl

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa