Targi Ślubne – kilka ważnych informacji organizacyjnych!!

WEDDING | 2022, 03, 03

Dostajemy bardzo dużo zapytań o szczegóły logistyczne związane z Targami Ślubnymi – co nas niesamowicie cieszy, bo oznacza, że tłumnie się do nas wybieracie. W związku z tym mapka oraz garść informacji:

PRZYJDŹ CIEKAWY – WYJDŹ ZAINSPIROWANY

Nie możemy się doczekać, aby powitać Was na najbliższej edycji Targów ślubnych

Bilety wstępu

– kupienia online    slubzwedding.pl/sklep/eventy/

– w kasach w dniu Targów

Kiedy się widzimy?

Spędź z nami niesamowity dzień:

06 MARCA  2022 (NIEDZIELA), godzina 10:00 – 17:00

Jak dojechać na miejsce ?

Targi odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie:

Przestrzeń Targowa – Stadium Media Center (SMC)  POZIOM -1

PGE Narodowy, al. Poniatowskiego 1, Warszawa

Gości odwiedzających z samochodami zapraszamy do bramy nr 6, od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie, za którą zostawią auto na podziemnym parkingu

Gości, którzy przybędą komunikacją miejską zapraszamy do bramy nr 5, od strony ul. Wybrzeże
Szczecińskie

 

  1. UWAGA: Bilet nie upoważnia do handlu i dystrybucji materiałów reklamowych na terenie Targów.


KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa