Targi Ślubne #LASTMINUTE – PGE Narodowy – 06.03.2022 – relacja

WEDDING | 2022, 03, 17

Wiosenna jednodniowa edycja targów ślubnych na PGE Narodowym już za nami. Odwiedzający mieli okazję przymierzać, dobierać i przebierać z imponującej liczby ofert przygotowanych specjalnie na tę okazję przez najlepsze firmy z sektora ślubnego. Najwyższa jakość usług, najlepszej jakości materiały oraz najlepsze ceny względem ich jakości –  to główna dewiza wystawców, którzy przez lata przyciągają na PGE Narodowy przyszłe Pary Młode z całej Polski.  Oprócz  wyjątkowych wyprzedaży i promocji na targach jak zwykle nie zabrakło ekspertów w różnych specjalizacjach, którzy doradzali przy wyborze stroju ślubnego, biżuterii i wszelkich dodatków, kwiatów, dekoracji, kulinariów, fryzur czy też makijaży…tu ⇒♥ Pełna Lista Wystawców Targów

⇒♥ De Vu Diana Walkiewicz

Organizatorzy targów w minionej wiosennej edycji dużą uwagę poświęcili edukacyjnej stronie wydarzenia. Zaprosili do współpracy najlepszych specjalistów ślubnych i stworzyli specjalny dzień edukacyjny dla narzeczonych.  W ciągu całego dnia targowego,  w bardzo  nowoczesnej  sali wykładowej PGE Narodowego odbywały się liczne prelekcje, które poprowadziła niezwykle charyzmatyczna ekspertka TVN Style, prowadząca program „Ach, Ten Ślub!”, „Ach, ta impreza!”, uznana dekoratorka i scenografka, założycielka szkoleniowej platformy  e-learningowej Dekoralie – Agnieszka Winnicka. Merytoryczne porady i wskazówki doświadczonych,  profesjonalnych prelegentów o różnych specjalizacjach cieszyły się niezwykłym zainteresowaniem, co powodowało, że w bardzo funkcjonalnej przestrzeni sali wykładowej mającej blisko 200 miejsc siedzących chwilami ich brakowało.  Uczestnicy prelekcji otrzymali oprócz cennych porad na temat wizerunku ślubnego, pomysłów i praktycznych rozwiązań w zakresie organizacji ślubu i wesela niecodzienną możliwość spotkania na żywo i rozmowy z cenionymi i uznanymi osobami w branży ślubnej. W przerwach miedzy prelekcjami narzeczeni chętnie brali udział w zabawach konkursowych w których wygrywali cenne nagrody m.in. meteorytowe zawieszki od Galeria Derecki, które można było wykuć osobiście podczas targów przy jubilerskim stole warsztatowym mistrza Sławomira Dereckiego oraz  specjalne bransoletki dla świadkowej ze srebrnymi zawieszkami w personalizowanym pudełku.  Listę prelegentów  i poruszane tematy w trakcie wydarzenia znajdziecie tu ⇒♥ Prelekcje – Harmonogram Dnia 

⇒♥ Agnieszka Winnicka

Wystawcy targów przygotowali dla odwiedzających ich stoiska liczne loterie i konkursy z ciekawymi nagrodami np: firma SaidYes ufundowała 2 vouchery na Internetowe Zaproszenie Ślubne o wartości 798 PLN, w strefie mody i urody DeVu Diana Walkiewicz można było wylosować jedne ze 100 par ręcznie robionych kolczyków marki Gosanna. Artystyczna pracownia Monoporcja rozlosowała 6 zestawów niezwykłych podziękowań dla gości – czekolady w formie lodów do zalania gorącym mlekiem – nowość na polskim rynku cukierniczym, a firma Best Sweets ufundowała podziękowania dla gości w formie słodkich ciasteczek- francuskich makaroników o wartości 1 500 PLN. Dla miłośników wypoczynku i czekał voucher na 2 dniowy pobyt  w eleganckich wnętrzach, z wyjątkowym autorskim menu, na samym szczycie Gubałówki w otoczeniu gór i tatrzańskiej przyrody w Rezydencji Gubałówka.

Piękne dekoracje kwiatowe w przestrzeni targowej przygotowała firma dekoratorska Baśniowa Róża, a oryginalnych i bardzo funkcjonalnych mebli użyczyła firma goWEDDI.

⇒♥ Baśniowa Róża – Magdalena Frątczak

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem profesjonalnych wystawców z całej branży ślubnej. Organizowane są w prestiżowym miejscu w Polsce –  na PGE Narodowym. Idealna lokalizacja, funkcjonalna powierzchnia i nowoczesna infrastruktura obiektu, a także doskonała komunikacja i przyjazna przestrzeń miejska wokół sprawiają, że odbywające się tam targi są najchętniej odwiedzane przez pary narzeczeńskie z całej Polski.

Już teraz zapraszamy Was na wyjątkową, jubileuszową, jesienną edycję targów 09.10.2022.

Tu ⇒♥ Fotorelacja z poprzedniej edycji targów jesień 2021

suknia: WHITE ANGEL Exclusive

www.targislubnewedding.plKUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa