Targi Ślubne WEDDING – kilka ważnych informacji organizacyjnych!

WEDDING | 2017, 11, 11

Dostajemy bardzo dużo zapytań o szczegóły logistyczne związane z Targami WEDDING – co nas niesamowicie cieszy, bo oznacza, że tłumnie się do nas wybieracie. W związku z tym mapka oraz garść informacji:Targi WEDDING odbędą się 25 i 26 listopada na PGE Narodowym w Warszawie. W sobotę czekamy na Was od 10.00 do 18.00, w niedzielę od 10.00 do 17.00 Koszt biletu wynosi 25 zł od osoby za jeden dzień w kasach w dni targowe. Koszt biletu online 20 zł od osoby.

Gości z samochodami zapraszamy do bramy nr 6, za którą zostawią auto na podziemnym parkingu. Gości, którzy przybędą komunikacją miejską zapraszamy do bramy nr 5. Bramy są zlokalizowane od strony ul. Wybrzeże Szczecińskie .

UWAGA: Bilet nie upoważnia do handlu i dystrybucji materiałów reklamowych na terenie Targów.MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i materiałów drogą elektroniczną

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa