VICTORIA’S SECRET -wyjątkowe rabaty, nagrody i specjalistyczne usługi dla odwiedzających targi

WEDDING | 2018, 11, 15

Victoria’s Secret to najbardziej ekskluzywna marka bielizny na świecie, rozsławiona przez pojawiające się na jej wybiegach supermodelki takie jak Adriana Lima, Alessandra Ambrosio czy Candice Swanepoel.

Marka oferuje szeroki wybór flagowych biustonoszy, fig oraz bielizny nocnej. Bielizna wyeksponowana jest zawsze z podziałem na linie i style, dzięki czemu zakupy są zawsze niezwykle łatwe. W sklepach dostępne są kobiece i seksowne linie z których słynie Victoria’s Secret, takie jak: Victoria™, Very Sexy™, Dream Angels™, Bombshell™, jak również sportowa kolekcja marki, Victoria Sport. Posiada również specjalna linie Bridal.

Kolekcje bielizny oraz kosmetyków Victoria’s Secret należącej do L Brands, Inc. dostępne są w ponad 1600 sklepach na całym świecie, a także online pod adresem VictoriasSecret.com, umożliwiając w ten sposób klientom dokonywanie zakupów w dowolnym miejscu i czasie.

Victoria’s Secret słynie z wykwalifikowanych specjalistek od brafittingu, które zawsze są gotowe udzielić klientkom porady odnośnie wyboru idealnego biustonosza.

Wszystkie Panie, które w dniach 24 i 25.11.2018 odwiedzą stoisko Victoria’s Secret na Targach Ślubnych WEDDING – PGE Narodowy  będą mogły zapoznać się z ofertą marki oraz dokonać bezpłatnego brafittingu i uzyskać dodatkowe informacje o właściwym doborze rozmiaru bielizny. Na odwiedzających czekają 25% rabaty oraz  2 vouchery o wartości 2 000,00 PLN !!! na zakupy w firmowych salonach Victoria’s Secret

 

 

 

 

 

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa