Warsztaty taneczne DanceBook Academy – godz.10:20 i 15:45

WEDDING | 2023, 02, 20

Działamy na rynku ponad 10 lat. Przez ten czas udało nam się nauczyć ponad 5000 tysięcy kursantów na lekcjach indywidualnych i grupowych oraz ponad 35000 tysięcy na lekcjach internetowych.  To nakręca nas do dalszego działania i rozwoju! Wyróżnia nas nowoczesne podejście do branży, świeżość, optymizm oraz ogromne doświadczenie taneczne i instruktorskie! Taniec jest naszą pasją i sposobem na życie! Jest motorem, który nakręca nas i naszych kursantów na pozytywne wibracje. Taniec pomaga nam pojąć siebie, swoje ciało oraz wyrażać te emocje, których nie potrafimy wyrazić słowami! W każdej z naszych placówek tańczą tylko Wybrani Akredytowani przez nas Instruktorzy. Gwarantujemy profesjonalną opiekę oraz wyjątkowo efektywną naukę tańca.

Kurs Tańca dla Narzeczonych w Warszawie stworzyliśmy z myślą, aby pomóc Wam odpowiednio przygotować się do Pierwszego Tańca oraz zabawy weselnej. Program obsługuje dwa tańce klasycznego walca angielskiego i walca wiedeńskiego (szybszego) oraz disco sambę – uniwersalny taniec użytkowy w parze dzięki czemu można zatańczyć praktycznie z każdym dodawaniem utworów muzycznych.

Taniec Pary Młodej to naszym zdaniem jedna z najwspanialszych tradycji.  Będzie to pamiątka na całe życie i naszym zadaniem jest przygotować Was do tańca w taki sposób, aby była to dobra zabawa i wspaniałe przeżycie, zarówno w trakcie występu przed gośćmi, jak i w trakcie samej nauki. Powierzając nam to zadanie, wiesz na pewno, że dokonujesz najlepszego wyboru – tylko Instruktorzy DanceBook mają największe w Polsce portfolio Specjalnie Stworzonych Choreografii na Pierwszy Taniec! Sprawimy, że Wasz pierwszy taniec zachwyci gości weselnych i pozostawi wspaniałe wrażenie. To pamiątka na całe życie.

Na targach zapraszamy na nasze WARSZTATY TANECZNE, które odbędą się przy SCENIE w strefie wystawienniczej oraz na nasze stoisko obok sceny nr 90. www.dancebook.pl

10:20 WARSZTATY TAŃCA UŻYTKOWEGO

15:45  WARSZTATY PIERWSZEGO TAŃCAKUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion