”Obrączki jakich nie było” – bezpłatne pokazy i warsztaty dawnego jubilerstwa

WEDDING | 2021, 09, 22

Sztuką jest… przekuć meteor w OBRĄCZKI. Bo niełatwo dotknąć gwiazd, a jeszcze trudniej zatrzymać je na zawsze przy sobie. Udaje się to dzięki Sławomirowi Dereckiemu. Jego rzemiosło najwyższej próby przekuwa metal, obrabia kamienie, zaklinając je w nieśmiertelne pamiątki. To sztuka dla tych, którzy cenią rzeczy robione ręcznie i niepowtarzalne.

My nie kopiujemy obrączek ślubnych, my je tworzymy. . to motto Pana Sławomira Dereckiego, który od lat tworzy obrączki ślubne, niepowtarzalne obrączki ślubne z meteorytu, obrączki ślubne artystyczne, obrączki w stylu góralskim, obrączki z liniami papilarnymi, damasceńskie obrączki meteorytowe, obrączki rzymskie, obrączki na indywidualne zamówienie.

Podczas targów,  zaprezentuje pokazy dawnego złotnictwa –  w programie:

– pokaz wytwarzania biżuterii z wykorzystaniem tradycyjnych metod i narzędzi

– prezentacja wykuwania obrączek z w/w stali damasceńskiej

– wykład towarzyszący pokazowi

– pokazy odbywać się będą  na starym stole złotniczym przy użyciu zabytkowych narzędzi kowalskich

– wykonywanie srebrnych obrączek z czynnym uczestnictwem odwiedzających targi (wykonane obrączki odwiedzający będą mogli sobie pozostawić na pamiątkę – wystarczy że opiszą swoje wrażenia na jednej ze stron społecznościowych galerii (Facebook/google)

 

derecki.artMagazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa