Wegetariańskie bądź wegańskie przyjęcie weselne? Stół przekąskowy? Pysznie, eko i od serca – propozycja od MIKSER Catering


WEDDING | 2019, 02, 01

Połączenie dobrego smaku i wysokiej jakości w ekologicznym wydaniu.

Mikser to firma cateringowa, która powstała z połączenia wspólnych zainteresowań: pasji do pysznego jedzenia oraz zdrowego stylu życia. Gotujemy głównie ze świeżych produktów najwyższej jakości od lokalnych oraz ekologicznych dostawców. Bardzo starannie dobieramy składniki potraw, aby nasi klienci mogli nam zaufać. Mikser to kuchnia wegetariańska oraz wegańska, jej bazą są więc warzywa, owoce i ich przetwory, a także strączki, kasze, mąki i całe bogactwo przypraw i ziół oraz niewielka ilość jaj i nabiału.

Możemy przygotować dla Państwa catering na wiele sposobów:

 wegetariańskie bądź wegańskie przyjęcie weselne 

– wegetariański bądź wegański stół przekąskowy

– wybrane i uszyte na miarę potrzeb wegetariańskie bądź wegańskie przekąski, dania

Mikser to gotowanie na wiele sposobów. Zajmujemy się również dostarczaniem wege lunchy prosto do biura, bądź domu. Nie używamy plastiku – nasze dania dostarczane są w słoikach na wymianę.
Zapraszamy na nasze stoisko – będzie niezmiennie zdrowo, eko, pysznie i od serca!

MIKSER CATERINGMAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa