WHITE ANGEL by Agnieszka Chuda – premiera kolekcji.

WEDDING | 2019, 02, 12

Projektantka Agnieszka Chuda wszystkie swoje kreacje tworzy  dla wyjątkowych kobiet, inspiracją dla niej jest kobiecość, moda, nowości w materiałach, łączenie form i struktur. Uwielbia łączyć kilka rodzajów różnych tkanin i akcentów. Detale dopełniają całość. Jej kolekcja podzielona jest na 3 linie ” Just Love”, ‘Magical Time” oraz „Dream Spring 2019”

W kolekcji Just Love znajdują się głównie bardzo sensualne suknie, ukazujące dużo cielesności, jednocześnie podkreślające wszystkie atuty i wydobywające delikatność postaci.To suknie dla kobiet odważnych, lubiących eksponować swoje walory oraz tych, które chcą mieć coś innego.

Magical Time – kolekcja  eteryczna, delikatna, trochę w koncepcji vintage lecz nadal z zaznaczeniem kobiecości. Kolekcja w rożnej kolorystyce i użyciu wielu różnych surowców.

Dream – kolekcja sukien bardzo romantycznych, głównie uszytych z delikatnych jedwabi, pięknych, niebanalnych koronek. W krojach kolekcji Dream głównym celem jest podkreślenie delikatności Panny Młodej z jednoczesnym wydobyciem wszystkich atutów zarówno w sylwetce jak i typie urody. Kolekcja uszyta jest w bardzo różnej kolorystyce.W każdej z tych kolekcji będą projektowane welony, wykonane ręcznie.

Kreacje wieczorowe Sensual – w kolekcji będzie wiele kolorowych sukien, wykonanych zarówno z koronek, kwiatów 3d   jak również gładkich, subtelnych materiałów. Wzbogacone będą o ręcznie wykonane pasy swarovskiego oraz aplikacje 3d naszywane i wycinane ręcznie. Kolorystyka kolekcji  bardzo różna m.in.bordo, czerwień, pudrowy róż, żółty, jasny fiolet, zieleń butelkowa…

Atelier WHITE ANGEL Exclusive, ul. Szlenkierów 1 lok U4, 01-181 Warszawa www.whiteangel.com.pl

e: atelier.whiteangel@gmail.com ,  tel. 601 766 044

Zdjęcie w witrynie sklepu: kolekcja Gala i Igar

 

 MAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa