WHITE ANGEL Exclusive – odważne, niebanalne i spersonalizowane projekty sukien

WEDDING | 2021, 09, 26

WHITE ANGEL Exclusive to marka stworzona przez stylistkę i projektantkę mody Agnieszkę Chudą. Latami zdobywana wiedza poparta kwalifikacjami zawodowymi oraz doświadczeniem w branży mody ślubnej pozwoliły na oferowanie ponadczasowych
i nietuzinkowych kreacji zachwycających Panny Młode. Styl Agnieszki Chudej to elegancja i nowoczesność połączone z wyjątkową dbałością o detale, misterne zdobienia, bogate hafty koronkowe. W kreacjach przeważa odważny i wyrazisty styl tworzenia „naked skin”. Suknie odsłaniają ciało w delikatny i subtelny sposób, pozwalający na wyeksponowanie kobiecego wdzięku i urody. Nie brakuje długich trenów i efektownych peleryn. Króluje połysk, kolor i dodatki skomponowane w gustowną całość. W najnowszej kolekcji każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Suknie cechuje nowoczesny i odważny styl.

Domena Agnieszki Chudej to ekstrawagancja, tworzenie projektów spersonalizowanych, odważnych i niebanalnych. Spełnianie marzeń o idealnej i wyjątkowej sukni ślubnej jest dla niej priorytetem w pracy z Klientkami. Nieustannie wsłuchuje się w ich głos, w ich wizję
i oczekiwania oferując przy tym własne doświadczenie projektowe.

Jeśli oczekujesz idealnego dopasowania sukni ślubnej bądź chcesz stworzyć zindywidualizowany projekt Atelier WHITE ANGEL Exclusive jest miejscem gdzie będziesz mogła to osiągnąć czując się przy tym wyjątkowo i bezpiecznie.

Zapraszamy do stoiska WHITE ANGEL Exclusive i kontaktu z projektantką marki. Posiadamy również ofertę dla Mam, Sióstr i Świadkowych.

„Moda to nie tylko ubranie – Moda to styl myślenia”

Stylista Mody Ślubnej/ Projektant

Agnieszka Chuda

Fot. Sergiej Krawczenko Modelka : Marta Karpińska Modelka : Klaudia Zabielska

 

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa