Wybierz idealną suknie ślubną – panel ekspercki z projektantką, stylistką i kostiumografem Malą Ramus

WEDDING | 2021, 09, 19

Mala Ramus – projektantka sukni ślubnych i wieczorowych, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, stylistka ślubna, kostiumograf, autorka lifestylowych tekstów o modzie ślubnej, stylu i trendach, zakochana w stylu gwiazd kina Audrey Hepburn i Grace Kelly.
Przez wiele lat projektowała dla gwiazd kina i sceny w warszawskich pracowniach mody, dzisiaj szczęśliwa właścicielka salonu ślubnego Mala Ramus w Trzebnicy pod Wrocławiem, spełnia marzenia swoich klientek projektując autorską modę dla kobiet.
Ubiera najpiękniejsze Polki w suknie ślubne, podczas gali finałowej Miss Dolnego Śląska, Miss Wielkopolski, Miss Małopolski oraz Miss Województwa Lubuskiego. Nieustannie zgłębia temat poszukiwania idealnej sukni ślubnej, patrząc wstecz na historię mody ślubnej i
w przyszłość, obserwując potrzeby współczesnej Panny Młodej.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Malą Ramus.Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa