Wygraj makijaż okazjonalny, profesjonalną konsultacje ze stylistą gwiazd i zestaw kosmetyków mineralnych Bella Terra.

WEDDING | 2018, 11, 07

Studio Klucz do piękna jest owocem pasji do poszukiwania i wydobywania na wierzch piękna, które jest w każdym z nas. Jakiekolwiek macie życzenia – od nieskazitelnego makijażu na dowolną okazję, poprzez oszałamiającą stylizację włosów, całkowitą metamorfozę wizerunku, czy też rozwijanie własnej wiedzy na profesjonalnych szkoleniach i warsztatach fotograficznych – jesteśmy gotowi. Nasze wieloletnie doświadczenie, gruntowna wiedza i powszechne uznanie wśród gwiazd i branżowych ekspertów potwierdzają, że nasze kompetencje są równie potężne, co nasza pasja.

Nasz team będzie odpowiedzialny za wykonanie wspaniałych makijaży modelkom, prezentującym suknie ślubne na wybiegu podczas całego trwania Targów Ślubnych WEDDING.

Stylizacje fryzur przygotuje zespół Karoliny Rokwisz, która pracuje w studio Klucz do piękna i prowadzi Salon na Loftach. Fryzjerstwo to nie tylko jej największa pasja, ale i kunszt, którego opanowaniu poświęciła wiele lat życia. Kocha swój zawód, ponieważ czuje, że nożyczkami zmienia nie tylko fryzurę, ale nawet całe życie.

Odwiedź nasze stoisko 11P i wygraj makijaż okazjonalny, profesjonalną konsultacje ze stylistą gwiazd i zestaw kosmetyków mineralnych Bella Terra.

www.kluczdopiekna.comMAGAZYN WEDDING

MAGAZYN WEDDING


Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa