Wyjątkowe rabaty na wymarzoną stylizację ślubną od Salonu Ślubnego JK Joanna Kwiatek

WEDDING | 2021, 09, 19

Salon Ślubny JK Joanna Kwiatek – laureat konkursu „Orły Branży Ślubnej” – jako najlepszy salon sukien ślubnych w powiecie legionowskim. Miejsce stworzone przez kobietę dla innych kobiet. W naszym salonie zadba o Ciebie profesjonalna, wielokrotnie certyfikowaną konsultantka ślubna, która doradzi Ci w doborze idealnej sukni ślubnej oraz dodatków. Nasze projekty kierujemy do panien młodych, które chcą poczuć się wyjątkowo nie tracąc przy tym swojej autentyczności. W naszym salonie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do stworzenia swojej wymarzonej stylizacji ślubnej. Najlepsza obsługa, elegancja i jakość wykonania to cechy, które najbardziej cenimy.

Salon JK Joanna Kwiatek przygotował atrakcyjne rabaty na stworzenie Twojej wymarzonej stylizacji ślubnej. Odwiedź nasze stanowisko i odbierz swój rabat.

Zapraszamy na nasz pokaz premierowej, wyjątkowej kolekcji ślubnej 2022.

 Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa