Zapraszamy na panel ekspercki agencji ślubnej Okiem Żony i Matki- KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

WEDDING | 2023, 02, 20

Iza jest założycielką Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor oraz certyfikowaną konsultantką ślubną i dekoratorką. Należy również do Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.

Razem z Sylwią- ślubno- eventową ekspertką tworzy agencję, która od 6 lat zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości ślubno- weselnych. Konsultantki Okiem Żony i Matki to profesjonalistki dbające o jakość świadczonych usług, ale przede wszystkim o emocje- te, którymi obdarzają swoje Młode Pary, ich rodziny i przyjaciół opiekując się nimi podczas tworzenia najwspanialszego dnia w ich życiu.

Zapraszamy na panel ekspercki z jedną z konsultantek- Izabelą Ogrodnicką, która opowie jak wygląda koordynacja dnia ślubu i wesela. Jak się przygotować, na co zwrócić uwagę, czego unikać oraz przede wszystkim, jak współpracować z fotografem i kamerzystą. W rozmowie będzie uczestniczyło również dwóch ekspertów: kamerzysta Piotr Strojnowski z Love Stories by Studio Pstro oraz fotograf Damian Tomaszewski Fotyslubne.com . Biznes Club – 2 piętro – scena – godz. 11:00

 KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion