Zaproszenie na Wielkie Otwarcie Atelier Aleksandra Michalczyk

WEDDING | 2022, 07, 25

W dniu 30 lipca 2022 o godz. 12:00 odbędzie się Wielkie Otwarcie Atelier Aleksandra Michalczyk. Projektantka zapewnia, że to jedyne takie miejsce na mapie Otwocka – każda suknia powstaje tu z pasji i miłości, od podstaw tworzona i zdobiona ręcznie.

Podczas dnia otwarcia, będzie można obejrzeć całą kolekcję sukien ślubnych i wieczorowych jak również spotkać się z projektantką i wspólnie z nią stworzyć wymarzoną i jedyną w swoim rodzaju suknię ślubną łącząc modele z kolekcji. Nie zabraknie niespodzianek w postaci atrakcyjnych voucherów zniżkowych i oczywiście szampana i słodkości…

Atelier Aleksandra Michalczyk – 📍 ul. Sosnowa 10, 05-400 Otwock 

Link do wydarzenia: OTWARCIE ATELIER ALEKSANDRA MICHALCZYK

A już 09.10.2022 całą kolekcję sukien ślubnych Atelier Aleksandra Michalczyk 2023 będzie można zobaczyć podczas ekskluzywnego pokazu na Targach Ślubnych Wedding.

Serdecznie Zapraszamy  🤍KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion