Zgłoś się do programu TVN Style – Ach, ten ślub!

WEDDING | 2022, 02, 21

Odwiedź stoisko stacji telewizyjnej TVN Style i zgłoś się do programu Ach, ten Ślub! Poszukiwane są pary biorące ślub w maju, czerwcu i lipcu 2022 w okolicach Warszawy. Będziecie też mieli niecodzienną okazję spotkania i rozmowy z fantastycznymi prowadzącymi program:  Agnieszką Winnicką i Magdaleną Socha- Włodarską.

Program Ach’ ten ślub! to ratunek dla wszystkich par, które przygotowania do ślubu przerosły. Ekspertki TVN Style udowodniają, że dosłownie wszystko jest możliwe. Nawet… na trzy dni przed ślubem! Jak poradzić sobie z organizacją tak dużego wydarzenia? Czy da się spełnić marzenie o idealnym weselu? Dzięki prowadzącym i ich niezastąpionej ekipie z pewnością! Magdalena jest projektantką sukni ślubnych, która pomoże stworzyć idealne stylizacje nie tylko dla młodej pary, ale także dla ich najbliższych. Z kolei Agnieszka zatroszczy się o całą resztę! Ta dekoratorka i florystka z nieograniczoną wyobraźnią zadba o niesamowitą oprawę każdej uroczystości.

Prowadzące „Ach, ten ślub!” na Targach Ślubnych Wedding w poprzednich edycjach ⇒  obejrzyj film tvnstyleKUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa