Bezpieczne Targi Ślubne Wedding

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA PODCZAS WIOSENNEJ EDYCJI TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING NA PGE NARODOWYM

Gwarantowany zwrot kosztów w przypadku ogłoszenia lockdownu

Odłożyliśmy, nie odwołaliśmy – wracamy z nowym terminem. Widzimy się 2-3 października 2021 na PGE Narodowym na największych i najliczniej odwiedzanych Targach Ślubnych Wedding – Targi Ślubne Wedding oraz PGE Narodowy są w gotowości, aby bezpiecznie powitać Ciebie już 2-3 października 2021 i pomóc Ci zorganizować Twój ślub i wesele !

Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby wydarzenie było bezpieczne dla wszystkich odwiedzających Targi Ślubne Wedding na PGE Narodowym.

Zobacz nasz przewodnik dotyczący wizualnych środków bezpieczeństwa.

 

Oto informację, które musisz wiedzieć zanim zakupisz bilet:

– wszystkie bilety są teraz zbliżeniowe, otrzymasz bilet na adres mailowy, który podałeś przy zakupie w sklepie na www.slubzwedding.pl

– przed targami zdezynfekowany zostanie cały obiekt targowy i wszystkie elementy wyposażenia.

– podczas wydarzenia, wewnątrz obiektu zostanie zwiększona wentylacja oraz

–  zwiększone zostały przejścia w ciągach komunikacyjnych, aby umożliwić zachowanie dystansu społecznego i zagwarantować Państwu swobodne przemieszczanie się po hali targowej

– wszystkie miejsca do siedzenia wokół wybiegu, strefy VIP i punktów gastronomicznych będą miały zwiększone odstępy zgodnie z wytycznymi GIS

– obiekt zmienił swoją ofertę cateringową zgodną z wytycznymi GIS  w czasie pandemii

– urządzenia do dezynfekcji rąk będą dostępne w całym obiekcie targowym

– #bezpiecznyPGENarodowy https://biznes.pgenarodowy.pl/mp-11537-bezpieczny-biznes-z-pge-narodowym

Najliczniej odwiedzane www.targislubnewedding.pl

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej.
W trakcie dwóch dni targowych będziemy mieć okazję podziwiać najnowsze, najpiękniejsze i najmodniejsze modele sukien ślubnych na sezon 2021. W nieustających, ekskluzywnych, premierowych pokazach zobaczymy kolekcje polskich i zagranicznych projektantów.
Na ponad 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli  obejrzeć setki spektakularnych stoisk. Przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie.
Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów i upominków.

Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i około ślubnej dzieje się wiele.

Nie możemy się doczekać, aby powitać Was na Targach  tej jesieni!
www.targislubnewedding.pl

 

Pragniemy przypomnieć, że kupujący zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu Wydarzenia   oraz obowiązujących zaleceń reżimu sanitarnego.

 

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa