Konkurs z La Ver Desing

WEDDING | 2021, 09, 29

ZASADY KONKURSU

Zaobserwuj profil firmy na Instagramie lub facebook.com/laverdesign

Odwiedź nasze stanowisko w czasie Targów Ślubnych Wedding

Zrób zdjęcie i oznacz nas w swoim poście lub relacji*

 

*Uwaga! Profil na Instagramie lub post na Facebooku musi być publiczny! Sprawdź swoje ustawienia prywatności.

Zdjęcie należy udostępnić i oznaczyć do dnia 2.10.2023 do godz. 17:00.

Do wygrania cztery vouchery na papeterię o łącznej wartości 800 zł: 350 zł, 200 zł, 150 zł i 100 zł. Spośród wszystkich osób, które wzięły udział w konkursie i spełniły wszystkie warunki zostaną losowo wybrane 4 osoby, które będą uprawnione do otrzymania vouchera. Voucher ważny jest do 31.12.2023 r. i uprawnia do zakupu zaproszeń i dodatków weselnych z gotowych wzorów lub według projektu indywidualnego. Voucher nie uprawnia do zakupu zaproszeń i dodatków weselnych wykonanych z PLEXI, lustra lub drewna.

 

Wyniki konkursu zostaną opublikowane na profilach firmy w dniu 2.10.2023 o godz. 21:00″

 

facebook.com/laverdesign

instagram.com/laverdesign.pl/KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa