NAGRODY, KONKURSY – 19-20 październik 2019 – PGE Narodowy

WEDDING | 2019, 08, 27

Targi Ślubne Wedding to najbardziej prestiżowe wydarzenie w branży ślubnej w Polsce.

Świadczący usługi na najwyższym poziomie wyselekcjonowane i tylko profesjonalne firmy specjalnie dla odwiedzających targi przygotowały specjalne oferty, niestandardowe rozwiązania i mega rabaty.

Tak licznie odwiedzane przez Pary Młode z całej Polski Targi Ślubne Wedding znane są również z tego, że rozdają największą ilość nagród, prezentów i upominków. Tak będzie również i tym razem!

Tylko na Targach Ślubnych Wedding niezliczona ilość cennych PREZENTÓW – rozdamy między innymi  kilkadziesiąt wysokiej klasy szczotek do twarzy.

FOREO  – niepozorna lecz niezawodna, uniwersalna soniczna szczotka do twarzy.

Pielęgnacja twarzy nie musi być nudna! Z soniczną szczotką do twarzy LUNA play z efektem masażu odkryjesz zabawne, ekscytujące i skuteczne oczyszczanie, które stanie się idealnym wstępem do zaawansowanej pielęgnacji sonicznymi pulsacjami T-Sonic™. Niech nie zwiedzie Cię niepozorny design uniwersalnej szczoteczki LUNA play – 1 minuta dogłębnego oczyszczania to gwarancja promiennej, zdrowej i pełnej blasku cery.

 

WKRÓTCE PODAMY SZCZEGÓŁY KONKURSÓW I PEŁNĄ PULĘ NAGRÓD Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa