SPĘDŹ WALENTYNKI NA PGE NARODOWYM

WEDDING | 2019, 02, 12

SPĘDŹ WALENTYNKI NA PGE NARODOWYM 🥰😘🥰
Zapraszamy do walentynkowego konkursu WYGRAJ BILETY wstępu na Targi Ślubne Wedding 17 lutego 2019 PGE Narodowy

WARUNKI KONKURSU
– jakie są lepsze słowa od KOCHAM CIĘ – propozycję wpisujcie w komentarzach pod postem https://www.facebook.com/WEDDINGMAGAZYN
– oznacz osobę do której byś skierował/a te słowa

Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi otrzymają nagrody w postaci biletów wstępu na Targi Ślubne na PGE Narodowym ( będą 3 podwójne wejściówki) oraz upominek/niespodzianka od marki Rosenthal.

KONKURS trwa do 14.02.2019 – do godziny 20:00

Regulamin:

 1. Konkurs kierowany jest tylko i wyłącznie do fanów strony https://www.facebook.com/WEDDINGMAGAZYN/ oraz fanów wydarzenia https://www.facebook.com/events/336221117194326/
 2. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe.

– jakie są lepsze słowa od KOCHAM CIĘ

Nagroda – 3 podwójne wejściówki na Targi Ślubne 17 lutego na PGE Narodowy.

 1. Autorzy najbardziej kreatywnej odpowiedzi otrzymają nagrody, bilety wstępu na Targi Ślubne 17 lutego na PGE.
 2. Konkurs trwa do 14.02.2019 – do godziny 20:00 włącznie – wyniki zostaną podane następnego dnia w komentarzu pod tym postem.
 3. Sponsorem nagród jest organizator Targów ślubnych na PGE Narodowy
 4. Po ogłoszeniu wyników wybrana osoba ma czas 24 godzin na podanie adresu mailowego na który droga elektroniczną zostaną wysłane bilety wstępu

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych. Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

Administratorem danych osobowych (adresu mailowego) otrzymanego od zwycięzcy jest organizator Targów Ślubnych www.targislubnewedding.pl Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Organizator będzie zbierał od zwycięzcy konkursu tylko adres  mailowy w celu wysłania biletów drogą elektroniczna:

 1. Uczestnik konkursu zezwala na wykorzystanie jego imienia i nazwiska (nicku na fb) w celu poinformowania innych uczestników o jego zwycięstwie.
 2. Uczestnikom konkursu przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 3. Organizator oświadcza, iż dane uczestników konkursu nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
 4. Dane uczestników konkursu będą udostępniane tylko i wyłącznie organizatorowi Targów Ślubnych na PGE Narodowym www.targislubnewedding.pl – w celu wysłania nagrody (biletów wstępu).
 5. Dane uczestników konkursu będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji wysyłki nagrody.

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i akceptacją poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu.Magazyn Wedding

Magazyn Wedding

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa