Targi Ślubne Wedding 2-3 października 2021 na PGE Narodowy/Warszawa

WEDDING | 2020, 06, 04

Najliczniej odwiedzane www.targislubnewedding.pl
Kto planuje ślub i wesele, proszony jest o zakreślenie sobie w kalendarzu 2-3 października 2021 – widzimy się na PGE Narodowym !!!
Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej.
W trakcie dwóch dni targowych będziemy mieć okazję podziwiać najnowsze, najpiękniejsze i najmodniejsze modele sukien ślubnych na sezon 2022. W nieustających, ekskluzywnych, premierowych pokazach zobaczymy kolekcje polskich i zagranicznych projektantów.
Doznamy niesamowitych odczuć wizualnych i otrzymamy cenne, praktyczne porady od najlepszych specjalistów z branży eventowej i dekoracyjnej. W fantastycznej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych, event plannerów, scenografów, dekoratorów… z całej Polski, pragnących, by organizowany przez nich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają pełne kompendium wiedzy i moc różnorodnych inspiracji na idealny ślub i wesele.
Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestrzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu w Europie na PGE Narodowym. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie.
Targi oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie.
Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów i upominków.
Targi Ślubne Wedding to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół.
Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i około ślubnej dzieje się wiele.
Do zobaczenia !

Bądźmy razem na wydarzeniu  👉    www.facebook.com/events/

ZOBACZ GALERIĘ POPRZEDNICH EDYCJI ⇒ https://targislubnewedding.pl/#edycje

Zobaczcie jak  inspirowały się Panny Młode w poprzednich latach.

 KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa