Wygraj Internetowe Zaproszenie Ślubne od SaidYes.pl o wartości 798 PLN

WEDDING | 2022, 03, 03

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w loterii „Wygraj Internetowe Zaproszenie Ślubne od SaidYes.pl”,  która odbędzie się w trakcie Targów Ślubnych Wedding.

Jak wziąć udział w loterii?

To proste! wystarczy udać się na stoisko SaidYes (nr 71), wypełnić los i wrzucić go do urny.

Do wygrania 2 vouchery na Internetowe Zaproszenie Ślubne  każda o wartości 798 PLN  – Ekologiczne, bezpieczne zaproszenia ślubne przyszłości!

Zwycięzców wylosujemy o 16.00 na stoisku SaidYes na Targach Ślubnych Wedding, livestream można będzie zobaczyć na naszym profilu

FB: @SaidYesInternetoweZaproszenia

 

Regulamin Loterii:

Loteria –  Wygraj Internetowe Zaproszenie Ślubne od SaidYes.pl
1. Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursach organizowanych przez firmę Rundomain – właściciela portalu saidyes.pl  Email kontakt@saidyes.pl                            Fb:@SaidYesInternetoweZaproszenia Instagram:@saidyes.pl
2.Wzięcie udziału w konkursie oznacza bezwarunkową zgodę użytkownika na zastosowanie wszystkich postanowień niniejszego regulaminu. Uczestnik potwierdza, że zapoznał się z postanowieniami niniejszego Regulaminu, akceptuje ich treść oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania.
3. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, mająca ukończone osiemnaście lat, zamieszkała w Polsce
Warunkiem udziału w konkursach jest podanie prawdziwych danych osobowych.
4. Wszystkie nagrody nie podlegają wymianie na jej równowartość pieniężną.
5. Biorąc udział w konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na zbieranie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych przez firmę Rundomain w celach promocyjno-marketingowych związanych z prowadzonymi przez firmy działalnościami zgodnie z ustawą RODO – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
6. Reklamacje związane z uczestnictwem w Konkursach mogą być zgłaszane najpóźniej w terminie 7 dni od daty rozstrzygnięcia Konkursu. Reklamacje złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.
7. Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie reklamacje zgłoszone na adres: kontakt@saidyes.pl
Termin do rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej otrzymania przez firmę, Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń w sądzie powszechnym.
8. W sprawach nieunormowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.KUP BILET

KUP BILET

Miejsce

Na lokalizację Targów Ślubnych WEDDING organizatorzy wybrali warszawski PGE Narodowy - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Europie.  To tu odbywają się najważniejsze rozgrywki sportowe, najlepsze koncerty i najciekawsze imprezy kulturalne. PGE Narodowy jest więc naturalnym miejscem dla targów ślubnych WEDDING organizowanych z bezprecedensowym rozmachem.

PGE Narodowy

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

PGE NARODOWY
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
03-901 Warszawa