Wygraj jeden z 6 zestawów  niezwykłych podziękowań dla gości

WEDDING | 2022, 02, 16

Odwiedź stoisko artystycznej pracowni cukierniczej MONOPORCJA i wygraj jeden z 6 zestawów  niezwykłych podziękowań dla gości – czekolady w formie lodów do zalania gorącym mlekiem. O godz. 10;45 zapraszamy na pokaz i degustacje słodkiej nowości na rynku polskim.

 

ZASADY KONKURSU
1. Uczestnik konkursu wypełnienia kupon konkursowy pozostawiając dane osobowe: e-mail, numer telefonu.

2. Wypełnioną kupon uczestnik wrzuca do specjalnie przygotowanej urny na stoisku  MONOPORCJA Pracownia tortów i artystycznych deserów podczas targów ślubnych Wedding.

3. Losowanie nagród będzie miało charakter publiczny i odbywać się będzie 3 krotnie w dniu 06.03.2022.

4. Nagrody będą do odbioru w dniu odbywania się targów 06.03.2022 na PGE Narodowym w Warszawie na stoisku MONOPORCJA Pracownia tortów i artystycznych deserów – do godziny 17:00, nieodebrane nagrody przepadają.

5. Zwycięzca przedstawi SMS otrzymanego od fundatora nagrody i skasuje SMS przy odbiorze nagrody ufundowaną przez sponsora.

 

PIERWSZA TURA

Kupony wrzucone do urny

od 10:00 do 13:00 👉LOSOWANIE 13:05

DRUGA TURA

Kupony wrzucone do urny

od 13:00 do 15:00  👉LOSOWANIE 15:05

 

 

 

REGULAMIN
1. Niniejszy regulamin określa zasady uczestnictwa w konkursie organizowanych przez firmę MONOPORCJA Pracownia tortów i artystycznych deserów.

2 Wzięcie udziału w konkursie oznacza bezwarunkową zgodę użytkownika na zastosowanie wszystkich postanowień niniejszego regulaminu. Uczestnik potwierdza, że zapoznał się z postanowieniami niniejszego Regulaminu, akceptuje ich treść oraz zobowiązuje się do ich przestrzegania

3. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna, mająca ukończone osiemnaście lat, zamieszkała w Polsce, za wyjątkiem osób zatrudnionych przez firmę MONOPORCJA Pracownia tortów i artystycznych deserów.

4.Warunkiem udziału w konkursach jest podanie prawdziwych danych osobowych.

5. Wszystkie nagrody nie podlegają wymianie na jej równowartość pieniężną.

6. Biorąc udział w konkursie uczestnicy wyrażają zgodę na zbieranie i przetwarzanie podanych przez nich danych osobowych przez firmę  MONOPORCJA Pracownia tortów i artystycznych deserów w celach promocyjno-marketingowych związanych z prowadzonymi przez firmy działalnościami zgodnie z ustawą RODO – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

7. Reklamacje związane z uczestnictwem w Konkursach mogą być zgłaszane najpóźniej w terminie 7 dni od daty rozstrzygnięcia Konkursu. Reklamacje złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

8. Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie reklamacje zgłoszone na adres: https://www.facebook.com/Monoporcja tel. 692 541 262.

9.Termin do rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej otrzymania przez firmy, Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń w sądzie powszechnym.

10. W sprawach nieunormowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.KUP BILET

KUP BILET

Zapisz się do newslettera

Dlaczego warto?
Jako pierwszy dowiesz się o: licznych konkursach z wartościowymi nagrodami, premierowych pokazach mody, nowych markach i kolekcjach, nowych usługach i produktach, wyjątkowych promocjach i rabatach, prelekcjach z najlepszymi ekspertami z branży

*Oświadczam, że zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leo Project Beata Obidzińska, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30, 01-242 Warszawa, NIP – 534- 215 – 25-20 w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności.

BIURO ORGANIZATORA
TARGI ŚLUBNE WEDDING

Al. Prymasa Tysiąclecia 48A lok.30
01-242 Warszawa
kontakt@targislubnewedding.pl

MIEJSCE
TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING

Stadion Miejski Legii Warszawa

im. Marszałka J. Piłsudskiego

UL. Łazienkowska 3

00-449 Warszawa

https://legia.com/stadion